FANDOM


Zbroja Savitara – zbroja Savitara, która jednocześnie jest w stanie ukryć tożsamość użytkownika.

Wygląd Edytuj

Zbroja Savitara jest masywnym kombinezonem wykonanym z niezwykle wytrzymałego materiału. Jego elementy są poustawiane tak, aby zapewnić wygodę użytkownikowi. Pomiędzy metalowymi płytami znajdują się elementy, które przy naładowaniu Mocą Prędkości świecą niebieskim kolorem. Hełm nie posiada otworu na usta, a oczy rozbłyskają na niebieski kolor. Na klatce piersiowej znajduje się symbol czarnej błyskawicy.

Opis Edytuj

Zbroja Savitara jest wykonana z niezwykle mocnego metalu, dzięki któremu zawdzięcza wytrzymałość na uderzenia i ekstremalne warunki wytwarzane podczas używania superszybkości. Jest odporny na temperaturę i tarcie, a aerodynamiczny design pozwala zachować pełną kontrolę. Dodatkowym elementem obronnym są wysuwane ostrza z dłoni, które mogą służyć jako broń. Kostium posiada też zdolności magnetyczne, dzięki czemu po utracie jakiegoś elementu, ten wróci do właściciela. Zbroja może się poruszać sama, bez użytkownika w środku, co ukazuje jej zaawansowanie techniczne.

Znani użytkownicy Edytuj

Ciekawostki Edytuj

  • Przed odcinkiem „Gniew Savitara” kostium ukazywany był tylko poprzez efekty CGI, ale później ze względów na koszty i więcej czasu poświęconemu postaci, efekty te zostały zastąpione kaskaderem i wykonanym kostiumem.
  • W odcinku „Meta” widać, że zbroja może zmieniać kolor, w zależności kto w niej jest.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.