Arrowwersum
Advertisement
Arrowwersum

Zari” – trzydziesty szósty odcinek serialu „Legends of Tomorrow”, który wchodzi w skład trzeciego sezonu. Amerykańska premiera miała miejsce 24 października 2017 roku na kanale The CW. Data premiery w Polsce nie jest jeszcze znana.

Opis[]

Kiedy Sara dostaje informacje od „zaprzyjaźnionego” agenta z Biura Czasu, dowiaduje się, że powierzono im zadanie, które wymaga udania się do przyszłości w celu przechwycenia łotra podróżującego w czasie. Niestety legendy pogarszają sprawę, próbując chronić banitkę Zari. Mają oni nadzieję, że w ten sposób wywabią podróżnika-zabójcę. Tymczasem profesor Stein stara się zdiagnozować stan Amayi, ale Nate odkrywa nietypową metodę leczenia, na której wdrożenie Jiwe wyraża zgodę.

Obsada[]

Role drugoplanowe

Ciekawostki[]

  • Ray Palmer wspomina walkę z Kuasą władającą totem wody, który miał miejsce w drugiej części animacji „Vixen”. Mężczyzna nie zdaje jednak sobie sprawy z tego, że jest to ta sama osoba.
  • Nate mówi Zari, aby poszła z nimi, jeśli chce przeżyć, odnosząc się do słynnego cytatu z filmu „Terminator 2: Dzień sądu”.
  • Dron A.R.G.U.S. wymawia pełne imię Nate’a – „Nathaniel”, lecz w interfejsie pojawia się „Nathan” – skrót używany przez jego odpowiednika w komiksach DC Comics.
  • Po tym, jak Zari prosi, aby legendy pomogły jej wyciągnąć brata z więzienia A.R.G.U.S., Mick jest chętny na „ucieczkę z więzienia” (ang. prison break) nawiązując do popularnego serialu „Skazany na śmierć” (ang. Prison Break), gdzie grał jedną z głównych ról.
  • W przodka Amayi wciela się Joy Richardson, która w rzeczywistości jest matką Maisie Richardson-Sellers.

Zobacz też[]

Advertisement