FANDOM


Vesta Whitney – młoda dziewczynka, która została porwana przez tajemniczego mężczyznę, który chciał się z nią ożenić, aby odnowić diabelski rytuał.

Osobowość Edytuj

Vesta jest małą naiwną dziewczynką, działającą pochopnie i nierozważającą skutków podjętych przez nią decyzji. To sprawiło, że dała się uwieść trzem nieznanym rówieśniczkom, które to zabrały ją w nieznane miejsce. Te wmówiły jej, że tylko pewien „Mężczyzna” może ją wyzwolić od wszelkiego cierpienia tylko wtedy, kiedy wyjdzie za niego. Nie zdając sobie z powagi sytuacji, dziewczyna zgodziła się, co prawie zapłaciła życiem.

Biografia Edytuj

Przygotowania Vesty do ślubu z nieznajomym (1)

Przygotowania do ślubu z nieznajomym

Vesta pokłóciła się z matką, co skłoniło ją do ucieczki. Krzątała się samotnie obok zamkniętego parku rozrywki, kiedy zaczepił ją starszy bezdomny człowiek, ostrzegający ją o czyhającej śmierci. Po chwili trzy dziewczyny przegnały mężczyznę, okazując łaskę znalezionej. Dziewczyny zaczęły rozmawiać o ślubie, mówiąc, że tylko „On” może ją wyzwolić. Każda z nich bowiem była mu poślubione, co zaciekawiło Vestę, która to od zawsze rozmyślała o ślubie. Zgodziła się iść z poznanymi dziewczynami i poślubić tajemniczego osobnika, będąc zachwyconą tym, co o przyszłości z „Nim” mówiły rówieśniczki. Niedługo po tym Vesta obudziła się w pustym pomieszczeniu w dziwnym mieszkaniu i przerażona chodząc po pokojach, próbowała zrozumieć, co się wydarzyło. Po chwili ponownie spotkała trzy dziewczyny, które w dziwny sposób starały się ją uspokoić i obiecały jej pomóc przygotować się do ślubu. Kiedy ta zwróciła uwagę na zapach panujący w domu, dziewczyny się zdenerwowały, lecz oznajmiły, że po ślubie już nic nie będzie czuć. Kiedy „Mężczyzna” wrócił do domu, gdzie oczekiwała na niego Vesta ubrana w suknię ślubną. Dziewczynka była zaskoczona i przerażona całą sprawą, a jej obawy nasiliły się, kiedy ten zabrał ją przed diabelski ołtarz. W związku z tym zaczęła uciekać. Po chwili dziewczynkę znalazła drużyna okultystów, która zabrała ją w bezpieczne miejsce. Sprawca został zabity przez detektywa Corrigana i Constantine’a, a Vesta wróciła cała i zdrowa do matki[1].

Występy Edytuj

ConstantineEdytuj

  1. Waiting for the Man

Galeria Edytuj

Sceny z serialu „ConstantineEdytuj

Przypisy Edytuj

  1. Pierwszy sezon serialu „Constantine”, odcinek „Waiting for the Man” wyemitowany 13 lutego 2015 roku.

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.