FANDOM


Time's Arrow” – pierwszy rozdział komiksu „Arrow: Komiks”. Jego amerykańska premiera miała miejsce 10 października 2012 roku.

O komiksie Edytuj

Twórcy Edytuj

Informacje Edytuj

  • Ilość stron: 24 stron
  • Odpowiedni wiek: 12+ lat
  • Prawa autorskie: 2012 DC Comics.

Opis Edytuj

Zobacz zmiany, jakie zaszły w Oliverze Queenie po powrocie do Starling City po pięciu latach spędzonych na bezludnej wyspie. Zobacz przeszłość, teraźniejszość i przyszłość miliardera w debiutanckim rozdziale napisanym przez twórców komiksu DC Comics pod tytułem „Green Arrow: The Longbow Hunters”.

Streszczenie Edytuj

Oliver kneels over the grave of his father and his grave

Oliver klęczy nad grobem ojca

Oliver Queen odwiedził grób ojca na Lian Yu w 2012 roku, który zbudował dla niego w 2007 roku. Mężczyzna przypomniał sobie ostatnie słowa Roberta i jego starania polegające na pomocy w przetrwaniu młodego Queena. Cieszył się, że zgodnie ze słowami ojca, wrócił do domu, jednak po długim czasie. Oliver wyjawił, że najtrudniejsze dla niego było ponownie spotkanie się z rodziną i przyjaciółmi, a także ponowne zbliżenie się do najbliższych, nawet tych, którzy żywili do niego wielką urazę.

Pomimo tego, najbardziej w pamięci utknął mu cel z jakim wrócił z wyspy. Cel, który dał mu ojciec przed śmiercią: naprawienie błędów Roberta i uratowanie Starling City. Skończył rozmyślać mówiąc, że aby uczcić pamięć swojego ojca, musi zhańbić jego imię.

Obsada Edytuj

Ciekawostki Edytuj

Galeria Edytuj

Okładki Edytuj

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA o ile nie wspomniano inaczej.