FANDOM


Test Drive” – zerowy rozdział komiksu „Arrow: Komiks”. Jego amerykańska premiera miała miejsce 13 lipca 2012 roku.

O komiksie Edytuj

Twórcy Edytuj

Informacje Edytuj

  • Ilość stron: 16 stron
  • Odpowiedni wiek: 12+ lat
  • Prawa autorskie: 2012 Warner Bros. Entertainment Inc.

Opis Edytuj

Miliarder Oliver Queen wraca do Starling City po pięciu latach spędzonych na bezludnej wyspie. Mężczyzna znacznie się zmienił, gdyż zastąpił ciągłe imprezowanie i gorące kobiety, walką z przestępczością i wymierzaniem sprawiedliwości. Używając zdolności łuczniczych, jakie zdobył na wyspie, Oliver staje się nowym aniołem stróżem swojego miasta.

Streszczenie Edytuj

Lucas Hilton stopped Oliver Queen

Zatrzymanie Olivera Queena

Sześć lat temu, Oliver Queen jechał wraz z dwoma kobietami do Starling City Plaza Hotel, kiedy to został zatrzymany przez funkcjonariusza Hiltona. Policjant wyjaśnił, że zatrzymał ich za szybką jazdę. Mężczyzna prosi o prawo jazdy i dowód rejestracyjny, jednak Oliver nie zamierzał ich dać. Lucas był zmuszony aresztować Queena, ale ten nie chciał wyjść z samochodu, gdyż nie miał na sobie spodni. Rozpieszczony milioner dzwoni do ojca, któremu przedstawił obecną sytuację. Chwilę po tym, do funkcjonariusza zadzwonił przełożony, który kazał puścić Queena wolno, jeśli kiedyś chce zostać detektywem. Zaraz po odłożeniu telefonu, bezradny Hilton odpuścił Oliverowi, który lekkomyślnie odjechał.

W obecnych czasach Warren Patel podczas lotu helikopterem grozi pewnemu człowiekowi przez telefon, że nie byłby właścicielem Unidac Industries, gdyby ktoś nie został zabity. Rozmowa została przerwana przez strzałę, która przebiła kabinę. Nagle pojawił się Kaptur, który zabrał Patela, a w departamencie policji wybuchł alarm, na który zareagował detektyw Hilton. Policjant został zatrzymany przez funkcjonariusza Groves'a, który pokazał przybitego strzałami do ściany budynku Warrena. Obok niego znajdowały się bilingi, dowody, a także kartka z napisem „jedź bezpiecznie”. Funkcjonariusz zaczął rozmyślać nad sensem tych zdań, natomiast Lucas nie miał pojęcia, że odnoszą się one do wydarzenia z przeszłości.

Na dachu jednego z budynków w Starling City stał Kaptur, który stwierdził, że jeden człowiek nie został pociągnięty do odpowiedzialności, ale zostało jeszcze całe skorumpowane.

Obsada Edytuj

Role główne

Role drugoplanowe

Ciekawostki Edytuj

  • Rozdział ten jest rozdziałem zerowym, który ma wprowadzić czytelnika do komiksowego uniwersum serialu „Arrow”.
  • Ostatnie dwie strony rozdziału zawierały szkice Strzały stojącego na dachach.

Galeria Edytuj

Okładki Edytuj

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.