FANDOM


Sandy Palmer – matka Raya i Sydney'a, a także żona Davida.

Osobowość Edytuj

Sandy bardzo troszczyła się o synów, którzy byli dla niej całym życiem. Starała się, aby mieli przyszłość i nie podobał jej się fakt, że jej syn wagaruje, zwracając uwagę na przyszłość, jaką sobie toruje. Wierzyła w dzieci i wspierała je we wszystkim, co ci robili, nie chcą, aby którekolwiek poczuło się odepchnięte.

Biografia Edytuj

Wczesne życie Edytuj

W 1981 roku ze związku Sandy i Davida urodziły się dzieci – bliźniaki, Ray i Sydney[1], których wychowywali w Ivy Town. Była niezwykle zaniepokojona zachowaniem Raya, który według niej żył we własnym świecie, bez przyjaciół i ludzi, którzy mogliby go wspierać[2].

Przyjaźń z kosmitą Edytuj

Matka Raya krzyczy na syna

Trudna rozmowa z synem

W 1998 roku Ray zaprzyjaźnił się z małym kosmitą, którego zaprowadził do domu i obiecał się nim po kryjomu opiekować. Z tego powodu zaczął kraść słodycze dla niego, a także wagarować, aby móc się nim zająć. Gdy pewnego dnia Sandy się o tym dowiedziała, natychmiast wróciła do domu, aby usłyszeć wytłumaczenie. Rozmowę z synem przerwała dzwonek do drzwi, który ta zdecydowała się otworzyć. Jak się okazało, pracownicy kontroli zwierząt dostali zgłoszenie o zwierzaku w jej domu i musieli sprawdzić całą sytuację. Niedługo później kobieta napotkała na kosmitkę, która zabrała jej wspomnienia i zamknęła w kokonie, aby móc odnaleźć własnego syna. Kiedy legendy odnalazły Sandy, uwolniły ją i wyczyścili jej pamięć, pozostawiając ją w po części zniszczonym domu[2].

Występy Edytuj

Legends of TomorrowEdytuj

  1. Phone Home

Ciekawostki Edytuj

Galeria Edytuj

Sceny z serialu „Legends of TomorrowEdytuj

Przypisy Edytuj

  1. Czwarty sezon serialu „Arrow”, odcinek „Zielona Strzała” wyemitowany 7 października 2015 roku.
  2. 2,0 2,1 Trzeci sezon serialu „Legends of Tomorrow”, odcinek „Phone Home” wyemitowany 31 października 2017 roku.

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.