Arrowwersum
Advertisement
Arrowwersum

[REC.]” – ósmy rozdział komiksu „Arrow: Komiks”. Jego amerykańska premiera miała miejsce 28 listopada 2012 roku.

O komiksie[]

Twórcy[]

 • Scenariusz: Andrew Kreisberg, Marc Guggenheim
 • Szkic: Sergio Sandoval
 • Kolory: Ikari Studio (David Lopez & Santi Casas)
 • Litery: Wes Abbott
 • Okładka: Phil Hester, Eric Gapstur, Randy Mayor
 • Dyrektor artystyczny: nieznany
 • Poprawki: Alex Antone

Informacje[]

 • Ilość stron: 23 stron
 • Odpowiedni wiek: 12+ lat
 • Prawa autorskie: 2013 DC Comics.

Opis[]

Czterej nastolatkowie próbują nakręcić film dokumentalny o Strzale. Niestety, pogoń za poszlakami mściciela doprowadza ich w pułapkę, z której nie ma ucieczki.

Streszczenie[]

Przygotowania przyjaciół na wyprawę

Trzech nastolatków zafascynowanych życiem rozmawiali na temat tego, co chcą zrobić i wszystko rejestrowali kamerą. Jedno z ujęć pokazało tablicę korkową, na której były urywki z gazet dotyczące mściciela ze Starling City. Gdy wszyscy byli gotowi, jeden z nich oznajmił do obiektywu, że czas zacząć tropić zakapturzonego bohatera.

Podczas podróży autem za poszlakami, jeden z chłopaków miał obawy, gdyż miasto jest duże, a poszukują sprytnego człowieka, który potrafi znikać. Ostatecznie wybrali się do miejskiego portu, gdzie swoją siedzibę miał niebezpieczny gang. Pomimo obaw niektórych „poszukiwaczy przygód”, wspólnie udali się na wybrane miejsce. Tam za pomocą światła ultrafioletowego znaleźli ślady, które od razu przypisali Strzale. Nagle zauważyli nieznanych mężczyzn z martwym człowiekiem i spróbowali się schować, jednak przypadkowo nahałasowali, ukazując się tym samym przestępcą. Pod groźbą śmierci, nastolatkowie przyznali się, że udali się tylko tropem mściciela – nic więcej. Dowódca przestępców oznajmił, że go tu nie ma, a to oznacza, że nikt ich nie uratuje. Nagle w stronę wrogów poleciało kilka strzał i pojawił się Strzała, który uratował młodzieńców.

Pat dziękuje za uratowanie Dave'a

Po krótkiej walce i pokonaniu gangsterów zadziwieni i zadowoleni nastolatkowie podeszli do bohatera, któremu starali się podziękować. Strzała odchodził, ale jeden z chłopaków za wszelką cenę starał się podziękować, nie za ratunek przyjaciół, ale za ratunek jego brata, który był ochroniarzem w banku Redwood United. Zdruzgotany nastolatek oznajmił, że oni, jak i całe miasto potrzebują łucznika. Mściciel odparł, że miasto potrzebuje wielu takich jak on i brat nastolatka, po czym odszedł. Przyjaciele zaczęli się kłócić, że nie wiedzieli, iż brat Pata został uratowany przez bohatera. Nagle zauważyli, że kamera, którą upuścili, przez cały czas wszystko nagrywała. Ucieszeni uświadomili sobie, że mogą zarobić miliony, kiedy nagle Strzała za pomocą strzały na linie zabrał urządzenie.

Obsada[]

Role główne

Role drugoplanowe

Ciekawostki[]

 • Pat wspomina brata, który był ochroniarzem w banku Redwood United i został uratowany przez Strzałę – mężczyzna nazywa się Dave.

Galeria[]

Okładki[]

Zobacz też[]

 • ThePageSocial.png REC. (oficjalna strona)
Advertisement