FANDOM


Prey” – drugi rozdział komiksu „Arrow: Komiks”. Jego amerykańska premiera miała miejsce 17 października 2012 roku.

O komiksie Edytuj

Twórcy Edytuj

Informacje Edytuj

  • Ilość stron: 24 stron
  • Odpowiedni wiek: 12+ lat
  • Prawa autorskie: 2012 DC Comics.

Opis Edytuj

Jak to jest być ściganym przez Strzałę? Pierwszoosobowym świadkiem jest Scott Morgan, który nie bez powodu trafił na listę Olivera. Czym zawinił kolejny skorumpowany biznesmen? Powiedzmy, że nie jest ciekawie...

Streszczenie Edytuj

Scott Morgan watch TV

Scott oczekuje prostytutki

Scott Morgan opisał swoją poprzednią noc, w której oczekiwał na przybycie „firmy”. Podczas układania się w łóżku zauważył postać, którą wziął za zaproszoną prostytutkę. Jednak gościem tym okazał się być Strzała, który wystrzelił strzałę w kierunku biznesmena, wspominając, że zawiódł to miasto. Mściciel był świadomy, że Scott pobierał prąd do Central City, przez co były potężne spadki napięcia w Glades.

Morgan poprosił mściciela o sześć godzin, w ciągu których naprawiłby swoje winy i przyznał się policji, a wszystko dlatego, że Scott nie chciał skończyć jak Adam Hunt. Biznesmen nakazał swoim wszystkim współpracownikom wyczyścić dyski twarde i wysadzić budynek. Następnie pokłócił się z ochroniarzem, który nie rozumiał zamiarów mężczyzny. Nagle pojawił się Strzała, który zażądał ostatniej kopii dysków twardych, którą miał pracownik Scotta. Mściciel wystrzelił strzałę we wroga, jednak ochroniarz ją złapał, gdyż w przeszłości pracował w izraelskim wojsku. Natychmiast rozpoczęła się walka, którą wygrał łucznik. Podczas walki Morgan odpalił ładunki wybuchowe, które po wybuchu wbrew pozorom nie zabiły wszystkich, gdyż Kaptur wraz z biznesmenem się uratowali.

Scott Morgan was killed by guard Malcolm Merlyn

Zabójstwo Scotta na pustkowiu

Scott po całym zajściu spotkał się na pustkowiu z Malcolmem i Moirą Queen, którym to opowiedział całą historię. Merlyn był wściekły, że mężczyzna stracił szansę na uratowanie siebie i dał łucznikowi dowody, które go obciążały. Nagle ochroniarz Malcolma wyciągnął broń i strzelił w głowę Morgana, uśmiercając go tym samym na miejscu. Moira uznała, że ich były współpracownik był niezwykle niechlujny, więc Merlyn postanowił obserwować przez jakiś czas ruchy łucznika dość ostrożnie.

Obsada Edytuj

Ciekawostki Edytuj

  • Scott Morgan został wspomniany wcześniej w serialu, przed swoją komiksową śmiercią.

Galeria Edytuj

Okładki Edytuj

Zobacz też Edytuj

  • ThePageSocial Prey (oficjalna strona)
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.