Arrowwersum
Advertisement
Arrowwersum

Podejrzana” – siedemdziesiąty piąty odcinek serialu „Supergirl”, który wchodzi w skład czwartego sezonu. Amerykańska premiera miała miejsce 20 stycznia 2019 roku na kanale The CW, natomiast polska premiera odbyła się 3 lutego 2019 roku na platformie Netflix.

Opis[]

Pani pułkownik Haley jest wściekła, kiedy się dowiaduje, że Supergirl odpowiedziała na prośbę o pomoc wysłaną z okrętu marynarki, który okazał się miejscem zbrodni popełnionej przez obcych. Haley informuję, że sprawą zajmie się DEO i żąda od Supergirl, żeby się wycofała. Gdy Dziewczyna ze Stali odmawia, pułkownik skupia całą swoją energię na odkryciu tożsamości Supergirl i zaczyna przesłuchiwać agentów DEO, w tym Alex. W tym samym czasie Brainiac 5 próbuje nakłonić Nię do zaakceptowania posiadanych przez nią supermocy, ale ta błędnie odczytuje jego zamiary.

Obsada[]

Role główne

Role drugoplanowe

  • Russell Wong jako Alphonso Tran
  • Donna Benedicto jako Reiff

Ciekawostki[]

  • Odcinek był wcześniej zatytułowany "Secrets and Lies".[1]
  • Podczas sceny, w której Alex i Kara rozmawiają o tym, że jej pamięć została wymazana, Kara nawiązuje do Elseworlds, Part 3, kiedy wspomina o „życiu na ziemi, gdzie Alex nie wiedziała, kim jest Kara".
    • Kara odnosi się także technicznie do wydarzeń z Elseworlds, wspominając ostatnio w rozmowie o Clarku.

Przypisy[]

Zobacz też[]

Advertisement