FANDOM


Phone Home” – trzydziesty siódmy odcinek serialu „Legends of Tomorrow”, który wchodzi w skład trzeciego sezonu. Amerykańska premiera miała miejsce 31 października 2017 roku na kanale The CW. Data premiery w Polsce nie jest jeszcze znana.

Opis Edytuj

Legendy dowiadują się, że Ray Palmer jest bliski śmierci przez ich ingerencje w czas, zmuszając ich do udania się do 1988 roku, aby spróbować ocalić jego życie. Kiedy dolatują na miejsce, zaskakuje ich widok młodego Palmera bawiącego się z dzieckiem Dominatorów. Nowa na statku Zari musi odnaleźć swoje miejsce i nauczyć się ufać zespołowi. Tymczasem Stein zaczyna pracować nad tajnym projektem, przez który Rory i Jax stają się podejrzliwi.

Obsada Edytuj

Ciekawostki Edytuj

  • Oryginalny tytuł odcinka nawiązuje do filmu „E.T.”. W samym odcinku pojawiło się wiele scen podobnych do scen z kultowej produkcji.
  • Podczas szpiegowania młodego Palmera, Nate spogląda na DeLoreana, mówiąc „to jest prawdziwy wehikuł czasu”. Tym samym odniósł się do trylogii „Powrót do przyszłości”, w której zmodyfikowany model DeLoreana był wehikułem czasu.
  • Amaya mówi „Zejdź z niego, suko!” do królowej Dominatorów atakującej Nate'a, nawiązując do kultowej kwestii Ellen Ripley z filmu „Obcy – decydujące starcie”.

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.