FANDOM


Null and Annoyed” – osiemdziesiąty szósty odcinek serialu „Flash”, który wchodzi w skład czwartego sezonu. Amerykańska premiera miała miejsce 10 kwietnia 2018 roku na kanale The CW, natomiast polska premiera odbyła się 31 sierpnia 2018 roku na kanale AXN.

Opis Edytuj

Barry i Ralph w najróżniejszy sposób próbują odnaleźć pozostałych meta-ludzi z autobusu, zanim to DeVoe do nich dotrze. Jednak kawalerska postawa Dibny'ego frustruje Allena i obaj mierzą się z tym, co tak naprawdę oznacza być bohaterem. Tymczasem Breacher wraca i prosi Cisco o przysługę.

Obsada Edytuj

Ciekawostki Edytuj

  • Ralph Dibny łamie czwartą ścianę, kiedy to sugeruje stworzenie superbohaterskiej grupy komediowej, nazywając ją DC Comics.
  • Jason Mewes oraz Kevin Smith wcielili się w postaci, które odegrali w filmie „Clerks – Sprzedawcy”.
  • Nie traktując na pierwszy rzut oka sytuacji na poważnie, Ralph wspomina swoje zamieszanie niesamowicie trudnym finałem serialu „Zagubieni”.
  • Kiedy Josh wspomina o swoich planach spędzenia życia na Ziemi-47 na farmie smoków, Cisco nazywa go „Khaleesi”, porównując do Daenerys Targaryen, „matki smoków” z serialu „Gra o tron”.
  • Gideon mówi Wellsowi, że minęło 1078 dni od „ich” ostatniej rozmowy. Nawiązuje do odcinka „Pułapka”, który był wyemitowany 28 kwietnia 2015 roku.

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.