Arrowwersum
Advertisement
Arrowwersum

No Country for Old Dads” – czterdziesty szósty odcinek serialu „Legends of Tomorrow”, który wchodzi w skład trzeciego sezonu. Amerykańska premiera miała miejsce 5 marca 2018 roku na kanale The CW. Data premiery w Polsce nie jest jeszcze znana.

Opis[]

Kiedy Damien i Eleanor biorą Raya jako zakładnika i zmuszają go do naprawienia totemu ognia, naukowiec stara się wykorzystać walkę o władzę między nimi na swoją korzyść. Palmer z Norą pracują razem w NRD w 1960 roku, by naprawić artefakt, ale wkrótce stają twarzą w twarz z młodszą i bardziej śmiercionośna wersją Damiena Darhka. Tymczasem Sara wydaje się podejmować pozytywne działania w swoim życiu osobistym.

Obsada[]

Role drugoplanowe

Ciekawostki[]

  • Oryginalny tytuł odcinka nawiązuje do powieści „To nie jest kraj dla starych ludzi”.
  • Kiedy Damien Darhk stworzył swój profil w aplikacji „Upswipz”, jego osobę sparowało z Carrie Cutter.
  • Podczas sprawdzania papierów na granicy, Eleanor nazywa Raya swoim mężem, odnosząc się do dawnego małżeństwa Brandona Routha i Courtney Ford.
  • Kiedy Nora na granicy Berlina zauważa swojego ojca, będąc ostrzeliwana przez jego młodszą wersję, wypowiada w kierunku Raya: „Nie ten tata, TEN tata!”. Scena ta jest podobna do sceny z filmu „Indiana Jones i ostatnia krucjata”, gdzie Walter Donovan opisuje w ten sam sposób Henry'ego Jonesa i jego syna, Indiana Jonesa.
  • Wally West zbierający pamiątki z misji nawiązuje do swojego odpowiednika z serialu animowanego „Liga Młodych” produkcji DC Comics.

Zobacz też[]

Advertisement