Arrowwersum
Advertisement
Arrowwersum

Narodziny Flasha” – szósty odcinek serialu „Flash”, który wchodzi w skład pierwszego sezonu. Amerykańska premiera miała miejsce 18 listopada 2014 roku na kanale The CW, natomiast polska premiera odbyła się 6 listopada 2015 roku na kanale TV Puls.

Opis[]

Flash spotyka kolejnego meta-człowieka, z którym musi się zmierzyć. Okazuje się, że jest to wróg ze szkoły Barry'egoTony Woodward, który może zmienić skórę w stal. Pomimo zamartwień doktor Snow i Eobarda o bezpieczeństwo chłopaka, Cisco rozpoczyna trening, który ma nauczyć bohatera walczyć. Blog Iris West sprawia, że zaczyna miewać kłopoty. Eddie Thawne będąc świadkiem umiejętności Tony'ego, zaczyna zadawać pytania, na które nie może uzyskać odpowiedzi. Tymczasem Joe West prosi doktora Wellsa, aby pomógł rozwiązać mu sprawę morderstwa Nory Allen.

Obsada[]

Role drugoplanowe

Cytaty[]

  • Cisco Ramon – Twój prześladowca z dzieciństwa został niepokonanym meta-człowiekiem. Powalona akcja.
  • Caitlin Snow – Mnie Lessie la Rose przyklejała gumy do włosów.
  • Cisco Ramon – Jay Pocket... Jak nie dałem mu ściągać, robił mi spłuczkę.
  • Barry Allen – Wiemy już, że jesteśmy „nadnerdami”.

Ciekawostki[]

  • Eobard Thawne określa Tony'ego jako „człowieka ze stali”, słysząc o jego kompetencjach. Te określenie odnosi się do superbohatera z komiksów DC ComicsSupermana, który przez swoją niezwykłą wytrzymałość jest często tak określany. Jedna z części filmów o tym bohaterze nosi tytuł Człowieka ze stali.
  • Iris West wspomina o człowieku z ognia, który się nie spala. Post ten odnosi się do Firestorma.

Zobacz też[]

Advertisement