Arrowwersum
Advertisement


My Name is Emiko Queen” – sto czterdziesty ósmy odcinek serialu „Arrow”, który wchodzi w skład siódmego sezonu. Amerykańska premiera miała miejsce 21 stycznia 2019 roku na kanale The CW. Data premiery w Polsce nie jest jeszcze znana.

Opis[]

Oliver czuję, że jest już gotowy do powrotu do pracy z policją Star City i skupienia się na małżeństwie z Felicity. Jednakże, kiedy Dinah zleca mu śledzenie Nowej Zielonej Strzały, sprawy przyjmują zaskakujący obrót. Tymczasem Diggle i Lyla muszą odpowiedzieć przed A.R.G.U.S.em za kontaktowanie się z Diazem.

Obsada[]

Role główne

Role drugoplanowe

Ciekawostki[]

  • SpoilerTV przypadkowo wyjawił tytuł odcinka jako „My Name is Emiko Queen”, zanim zostało szybko usunięte z witryny kilka minut później. To spowodowało, że odcinek zmienił tytuł na „Shattered Lives” jako zatuszowanie, zanim wrócił do „My Name is Emiko Queen”.
  • To pierwszy odcinek, w którym Katie Cassidy jest wymieniana w napisach jako Katie Cassidy Rodgers odkąd wyszła za mąż 8 grudnia 2018r.
  • Jamey Sheridan miał niewymieniony w napisach głos w tym odcinku.
  • Felicity nawiązuje do tego, że Oliver stał się Flashem w crossowerze Elseworlds. Wspomina także Batwoman.
  • William Glenmorgan wspomina, że ​​wrócił z tajnej misji w Santa Prisca. W DC Comics Santa Prisca to fikcyjny naród wysp karaibskich pod surowymi rządami komunistycznymi i dużym nielegalnym handlem narkotykami. Santa Prisca jest najbardziej znana z tego, że jest miejscem narodzin super-złoczyńcy Bane'a, głównego wroga Batmana.

Zobacz też[]

Advertisement