FANDOM


Moss – sędzia pracująca w jednym z sądów w Starling City.

Osobowość Edytuj

Moss posiada szacunek, akceptację i uznanie dla oskarżonych. Jest asertywna i sprawia bardzo dobre wrażenie, nie ulegając wpływom innych. Zawsze podejmuje sprawiedliwe decyzje, jest konsekwentna, stanowcza, zdecydowania, nawet wtedy, kiedy krytyka jest nieunikniona. Moss jest niezwykle opanowana, a także nie boi się podejmować niepopularnych decyzji.

Biografia Edytuj

Moss and Lance talk about Peter Declan (1)

Rozmowa z Laurel Lance

Moss prowadziła rozprawę dotyczącą zabójstwa Camille Declan przez męża, który niesłusznie został uznany za winnego. Kiedy odwiedziła ją Laurel Lance, na podstawie dowodów zdobytych od Matta Istooka próbowała pomóc swojemu klientowi, lecz dowody były niewystarczające. Dopiero po tym, jak Ankov przyznał się do wszystkiego, Moss uniewinniła Declana[1].

Kiedy Oliver Queen został oskarżony przez policję o bycie Kapturem, Moss prowadziła rozprawę sądową dotyczącą zaistniałej sytuacji. Zarzuty były prowadzone przez prawniczkę Kate Spencer, która nie chciała dopuścić do możliwości wpłacenia kaucji. Na sali pojawiła się jednak panna Lance, która wytłumaczyła, że jej bycie bogatym nie zabrania, aby ktoś mógł się bronić, wywalczając tym samym kaucję w wysokości 15 milionów dolarów i noszenia przez Queena bransoletki GPS. Kiedy oskarżony zdobył alibi, Moss uniewinniła Olivera i pozwoliła pozbyć się urządzenia namierzającego[2].

Występy Edytuj

ArrowEdytuj

  1. Niewinny człowiek
  2. Urazy

Galeria Edytuj

Sceny z serialu „ArrowEdytuj

Przypisy Edytuj

  1. Pierwszy sezon serialu „Arrow”, odcinek „Niewinny człowiek” wyemitowany 31 października 2012 roku.
  2. Pierwszy sezon serialu „Arrow”, odcinek „Urazy” wyemitowany 7 listopada 2012 roku.

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.