FANDOM


Miranda Coburn (zm. w 2166 roku) – żona Ripa Huntera i matka Jonasa Huntera, która w młodości była porucznikiem Mistrzów Czasu.

Osobowość Edytuj

Miranda była bardzo odważną, a jednocześnie miłą kobietą. Podczas szkoleń na Mistrza Czasu, Coburn poznała porucznika Huntera, w którym z odwzajemnieniem się zakochała. Kiedy rada dowiedziała się o ich romansie, przyszłość zawodowa ich obu została zagrożona. Miranda postanowiła dobrowolnie odejść, aby Rip spełnił swoje marzenie i mimo przeszkód, jakiś czas później urodziło im się dziecko. Wspólnie bardzo troszczyli się o syna i starali się zapewnić mu bezpieczeństwo.

Biografia Edytuj

Wczesne życie Edytuj

Miranda trenowała wraz z Ripem Hunterem w symulacji Mistrzów Czasu. Kiedy sytuacja z Piratami Czasu stała się dość napięta, kobieta nakazała Gilbertowi otworzyć właz, dzięki czemu pozbyła się wrogów i zakończyła symulację. Zaraz po treningu, Rip i Miranda całowali się w ukryciu, jednakże zauważył ich Mistrz Declan. Podczas rozprawy oboje zostali osądzeni i dostali godzinę na przemyślenie odpowiedzi. Miranda wzięła na siebie całą odpowiedzialność i zrezygnowała z zawodu podróżnika w czasie. Kiedy Hunter też chciał zrezygnować, kobieta nie pozwoliła mu i powiedziała, że nie mogła być częścią organizacji, która kazała jej skrywać uczucia[1].

Jakiś czas później ze związku Mirandy i Ripa urodził się Jonas[1].

Honorowa śmierć Edytuj

W 2166 roku w Londynie Miranda starała się ochronić swojego syna przed Vandalem, jednak jego żołnierze oddali w stronę matki strzał, zanim kobieta zdążyła cokolwiek zrobić[2].

Występy Edytuj

Legends of TomorrowEdytuj

  1. Pilot: część 1
  2. Na pastwę losu
  3. Przeznaczenie
  4. Legendarni

Galeria Edytuj

Sceny z serialu „Legends of TomorrowEdytuj

Przypisy Edytuj

  1. 1,0 1,1 Pierwszy sezon serialu „Legends of Tomorrow”, odcinek „Na pastwę losu” wyemitowany 3 marca 2016 roku.
  2. Pierwszy sezon serialu „Legends of Tomorrow”, odcinek „Pilot: część 1” wyemitowany 21 stycznia 2016 roku.

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.