Arrowwersum
Advertisement

Mercury Labs – obiekt badawczy z lokalizacją w Central City.

Historia[]

Jason Rusch wysłał swoje CV w celu znalezienia pracy do S.T.A.R. Labs i Mercury Labs, jednak ostatecznie został przyjęty do Mercury Labs.

Doktor został powitany przez ochroniarza o imieniu Jimmy. Zaciekawiony spytał naukowca, nad czym pracuje, jednak ten udzielił wymijającej odpowiedzi, „nad przyszłością”. Kiedy w obiekcie włączył się alarm, doktor schował się do bezpiecznej strefy, a ochroniarze zaczęli patrolować teren. Chwilę później Reverse-Flash natychmiast zabił obu strażników. Po zlikwidowaniu ochroniarzy pojawił się przed drzwiami, patrząc zabójczo na naukowca.

Po utracie męża Ronniego Raymonda, Caitlin zmieniła pracę. Przeniosła się do Mercury Labs. Pobyt w S.T.A.R. Labs przypomniał jej zbyt wiele z jej stratą, z którą nie mogła się pogodzić. Cisco Ramon odwiedził ją z prośbą o pomoc z „Atom-Smasherem”; jakiś czas potem odwiedził ją również Barry. Obejrzeli razem filmik Eobarda Thawne'a, na którym przyznaje się do zabójstwa Nory Allen.

Kilka tygodni później, Harrison Wells z alternatywnej wersji Ziemi, włamał się i wykradł broń, a jego twarz zobaczyła dr. McGee. Ostatecznie, obiekt badawczy Mercury Labs został zniszczony przez Czarną Syrenę – alternatywną wersję Laurel Lance z Ziemi-2.

Pracownicy[]

  • Tina McGee.pngTina McGee
  • Jason Rusch.pngJason Rusch

Byli pracownicy[]

Ciekawostki[]

Advertisement