FANDOM


Kombinezon Reverse-Flasha – kombinezon ochronny Reverse-Flasha, który jednocześnie jest w stanie ukryć tożsamość użytkownika.

Wygląd Edytuj

Kombinezon Reverse-Flasha jest wykonany z grubej warstwy kevlaru – niezwykle wytrzymałego materiału, odpornego na rozciąganie i ekstremalne warunki. Dłonie stroju do łokci są czarne, tak samo jak nogi, których kolor biegnie aż do czarnego pasa z czerwonymi błyskawicami po bokach. Zaraz po tym, poprzedni kolor zaczyna zmieniać się w żółty. Na ramionach widnieją naszyte elementy, natomiast na części zakrywającej głowę są dwa otwory na oczy i jedno na usta oraz nos. W miejscu, w którym powinny znajdować się uszy są czerwone błyskawice. Na klatce piersiowej widnieje czarny emblemat z czerwoną błyskawicą.

Opis Edytuj

Kombinezon Reverse-Flasha niezwykle przypomina kombinezon Flasha, jednakże różni go grubość kevlaru, z którego go wykonano, a także kolor i technologia. Eobard Thawne staje się niepokojąco agresywny i podatny na konfrontacje w swoim stroju, ciesząc się tym samym ze swojej anonimowości.

Kombinezon Reverse-Flasha jest wykonany z kevlaru i wzmocnionego tripolimeru, dzięki któremu zawdzięcza wytrzymałość na rozciąganie, uderzenia pociskami i ekstremalne warunki wytwarzane podczas używania superszybkości. W dłoni jest wbudowany holograficzny interfejs, na którym może być wyświetlana Gideon, natomiast w masce znajdują się specjalne komunikatory, dzięki którym użytkownik może komunikować się ze swoimi sojusznikami. Kombinezon jest też ukrywany w specjalnym pierścieniu, co pozwala na łatwy transport i szybką zmianę.

Znani użytkownicy Edytuj

Byli użytkownicy Edytuj

Ciekawostki Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.