Arrowwersum
Advertisement
Arrowwersum

Keep 'Em Coming” – osiemnasty rozdział komiksu „Arrow: Komiks”. Jego amerykańska premiera miała miejsce 6 lutego 2013 roku.

O komiksie[]

Twórcy[]

  • Scenariusz: Andrew Kreisberg, Marc Guggenheim
  • Szkic: Pol Gas
  • Kolory: Ikari Studio (David Lopez & Santi Casas)
  • Litery: Wes Abbott
  • Okładka: Dan Panosian, Randy Mayor
  • Dyrektor artystyczny: nieznany
  • Poprawki: Alex Antone

Informacje[]

  • Ilość stron: 23 stron
  • Odpowiedni wiek: 12+ lat
  • Prawa autorskie: 2013 DC Comics.

Opis[]

Jedna ze spraw detektywa Lance'a powraca i sprowadza go na niebezpieczną stronę.

Streszczenie[]

Próba naprawienia relacji

Quentin przyglądał się zdjęciu córek i rozmyślał, kiedy Laurel powiedziała, iż kończy sprawę, nad którą pracowała. Była ona dla niej ważna, więc Lance zadeklarował stawić się na niej, aby poprawić ich rodzinne relacje. Tego samego dnia wieczorem Quentin wraz z Lucasem jechali służbowym samochodem, rozmawiając o wyznaczonym zadaniu – polowaniu na „Nocnego Stalkera”. Cała sprawa nie spodobała się detektywowi, który nie mógł uwierzyć w jego powrót po tych wszystkich latach uganiania się za jego osobą, zwłaszcza w dzisiejszy dzień.

Lucas wyraził chęć wsparcia przyjaciela, wiedząc, że jest mu ciężko po utracie Sary oraz odejściu Dinah, więc zaproponował mu dni wolne, na co ten się nie zgodził. Nagle poprzez radio mężczyźni dostali informację o ofierze, której udało się uciec przed oprawcą, co nie zdarzyło się ani razu od ponad 20 lat. Natychmiast udali się do domu kobiety, gdzie ją przesłuchali, dowiadując się kilku szczegółów na temat zdarzenia. Dowodem, który pozwolił im brnąć dalej w śledztwo, był pozostawiony gliniany ślad, co przedstawili później pozostałym funkcjonariuszom na spotkaniu. Quentin wciąż spoglądał w zegarek, wyczekując godziny spotkania na rozprawie Laurel, na którą Lucas chciał go puścić, aby ten naprawił swoją rodzinę. Mężczyzna jednak się nie zgodził, uważając sprawę za priorytet.

Quentin usprawiedliwia swoją nieobecność

Tymczasem Laurel rozpoczęła sprawę, oczekując na zjawienie się ojca. Sędzia poganiał prawniczkę, zmuszając ją do pogodzenia się z wystawieniem. Sam Quentin w tym czasie sprawdzał szopę podejrzanego domu, wiedząc, iż w samym mieszkaniu nie znajdą sprawcy. Tam został przez niego ogłuszony i obezwładniony. Gdy tylko policjant się podniósł, szybko chwycił za widły i wbił je w ciało przestępcy, doprowadzając sprawę do końca. Późnym wieczorem zarówno Quentin, jak i Laurel wrócili do domu. Oboje udawali, że nic się nie stało i służbowo się do siebie odzywali, nie chcąc ukazać, że zawiedli się na sobie. W związku z tym Lance udał się do pobliskiego baru, gdzie zamówił burgera. Po spojrzeniu na zdjęcie z córkami rozmyślił się i poprosił o whiskey.

Obsada[]

Role główne

Role drugoplanowe

Galeria[]

Okładki[]

Zobacz też[]

Advertisement