Arrowwersum
Advertisement

Juliana Harkavy – amerykańska aktorka, która wcieliła się w rolę Sarah w serialu „Constantine” oraz Dinah Drake w serialach „Arrow”, „Flash” oraz „Legends of Tomorrow”.

Biografia[]

Juliana Harkavy urodziła się 1 stycznia 1985 roku w Nowym Jorku. Będąc córką Michaela Harkavy'ego – byłego wiceprezesa Warner Bros. i pochopnych firm, od początku istniała w „dużym świecie”. Jej profesjonalna kariera aktorska rozpoczęła się dopiero w wieku dziesięciu lat, kiedy to wzięła udział w produkcji „Mała księżniczka”. Uczęszczała do wielu szkół, od Kalifornii do Los Angeles, gdzie to zaczęła uczyć się jeżyka francuskiego. W Milken Community High School uzyskała wyróżnienie, a po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła przygodę w Tisch School of the Arts w Nowym Jorku. W 2005 roku powoli zaczęła rozwijać się w wybranym kierunku, lecz sławę przyniosły jej dopiero role w filmach „Moja super eksdziewczyna”, „House of Bodies”, „Dolphin Tale 2” oraz serialach takich jak „Zbrodnie Palm Glade”, „Big Mike”, „Graceland” i „Żywe trupy”.

Dzięki castingom stacji telewizyjnej NBC i The CW, Juliana Harkavy otrzymała możliwość wcielenia się następujące postacie:

Zobacz też[]

Advertisement