FANDOM


Joe Boardman (ur. w 1889 roku, zm. w 1925 roku) – mężczyzna będący jedną z reinkarnacji księcia żyjącego w starożytnym EgipcieKhufu, a zarazem mąż Edith i ojciec Aldusa Boardmana.

Osobowość Edytuj

Joe bardzo troszczył się o syna i wraz z żoną starali się zapewnić jemu bezpieczeństwo. Był niezwykle przywiązany do swojego normalnego życia i pracy, że nie chciał się z tym rozstać, kiedy Vandal znalazł trop. Mimo wszystko, chcąc zapewnić dobrą przyszłość synowi, zgodził się na zmiany.

Biografia Edytuj

Wczesne życie Edytuj

Joe urodził się pod nieznanym imieniem w 1889 roku w Limie. Około 1915 roku, ze związku z Edith urodził się syn – Aldus Boardman. Kilka lat później odwiedzili międzynarodowe targi. W 1920 roku, wiedząc, że ściga ich Vandalem Savagem, małżeństwo postanowiło zmienić swoje dane i ponownie się przeprowadzić. Ich syn, mając zaledwie dziesięć lat, podsłuchał rozmowę, przez co dowiedział się o cyklu wiecznej reinkarnacji rodziców, a także o konflikcie z Savagem. Pięć lat później, niebezpieczny mężczyzna po raz kolejny znalazł kochanków. Edith wiedząc, że ma małe szanse na przeżycie, nakazała Aldusowi schować się w szafie i pod żadnym pozorem nie wychodzić. Oboje zostali zamordowani na oczach swojego dziecka[1][2].

Występy Edytuj

Legends of TomorrowEdytuj

  1. Pilot: część 1
  2. Potomstwo

Ciekawostki Edytuj

  • Co dziwne, Carter Hall nie pamiętał tej reinkarnacji, ani żadnych wydarzeń z tego życia, miło ciągłego usprawiedliwiania, że wie, co działo się od tysiącleci.

Galeria Edytuj

Sceny z serialu „Legends of TomorrowEdytuj

Przypisy Edytuj

  1. Pierwszy sezon serialu „Legends of Tomorrow”, odcinek „Pilot: część 1” wyemitowany 21 stycznia 2016 roku.
  2. Pierwszy sezon serialu „Legends of Tomorrow”, odcinek „Potomstwo” wyemitowany 7 kwietnia 2016 roku.

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.