FANDOM


James Holder (zm. w październiku 2012 roku) – biznesmen, którego nazwisko znajdowało się na „liście”.

Osobowość Edytuj

James jest nerwowym i nieuczciwym biznesmenem, starającym się ukrywać swoje nieprawidłowe działania, które mają za zadanie doprowadzić go na szczyt władzy i zdobycia wielu pieniędzy. Zamierzał powiększyć swoje zyski, kupując Unidac Industries, kiedy to niefortunnie został zamordowany.

Biografia Edytuj

Wczesne życie Edytuj

Holder montował wadliwe czujniki dymu w ubogiej dzielnicy Glades, w wyniku czego w pożarach mieszkań ginęło wielu ludzi. Właśnie przez to jego nazwisko zostało umieszczone przez Roberta Queena na „liście[1].

Niespodziewany koniec Edytuj

Deadshot kill James Holder

Śmierć Holdera od postrzału

Kiedy Unidac Industries zostało wystawione na sprzedaż, James zainteresował się zakupem potężnej firmy. Przesiadywał na dachu swojego mieszkania, przy basenie rozmawiając przez telefon, kiedy nagle zaskoczył go Kaptur, który chciał go oskarżyć o zawiedzenie miasta. Na jego nieszczęście, James został trafiony dwoma kulami wystrzelonymi przez nieznanego sprawcę, a jego martwe ciało wpadło do basenu[1].

Cała akcja była zaplanowana przez Warrena Patela, który za wszelką cenę chciał zdobyć prawa do Unidac Industries i mordował konkurencję[1].

Występy Edytuj

ArrowEdytuj

  1. Samotny strzelec

Ciekawostki Edytuj

  • Według badań balistycznych przeprowadzonych przez Departament Policji, Holer został zabity przez dwie kule kalibru 7.62 pokrytych kurarum, a sam strzał oddano z około 100 metrów.

Galeria Edytuj

Sceny z serialu „ArrowEdytuj

Przypisy Edytuj

  1. 1,0 1,1 1,2 Pierwszy sezon serialu „Arrow”, odcinek „Samotny strzelec” wyemitowany 24 października 2012 roku.

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.