FANDOM


James Edlund – człowiek, który stracił rodzinę w wyniku ataku na centrum handlowe i rozpaczając za ich utratą, próbował pokazać Star City, co może zrobić człowiek posiadający broń.

Osobowość Edytuj

James był zwykłym człowiekiem, kochającym swoją rodzinę – żonę i córki. Pamiętny dzień w centrum handlowym odmienił jego życie całkowicie, gdyż wtedy w wyniku strzelaniny utracił swoich bliskich. Nie mógł się pozbierać po tym wydarzeniu i nie wiedział, co ze sobą zrobić, więc postanowił zaatakować kilka miejsc, aby pokazać Star City, co może zrobić człowiek posiadający broń.

Moce i zdolności Edytuj

Zdolności Edytuj

  • Ekspert w walce bronią – James potrafi obsługiwać większość broni palnej, a także broni białej.

Biografia Edytuj

Wczesne życie Edytuj

James było kochającym mężem i ojcem, który pewnego dnia udał się z rodziną do centrum handlowego. Tam jednak pojawiło się kilkoro uzbrojonych napastników, którzy zaczęli wszystkich mordować, a w wyniku ciągłego ognia, Edlund utracił swoich bliskich[1].

Karalny czyn Edytuj

James Edlund in hospital (3)

Chwila zwątpienia w siebie

James nie mogąc nic z tym zrobić, postanowił pokazać Star City, co może zrobić człowiek posiadający broń. Wszedł więc niespostrzeżenie do ratusza, gdzie zaczął ostrzeliwać wszystkich i wszystko, a następnie zbiegł. W wyniku tego ataku zginęło kilku ludzi, kilku było rannych, a kilkoro trafiło do szpitala w stanie krytycznym. James jednak nie zamierzał na tym skończyć, a kolejnym jego celem miał być szpital. Tam jednak na chwilę przed atakiem na korytarzu spotkał burmistrza, który próbował przemówić Edlundowi do rozsądku. Mężczyzna zrozumiał w końcu, że stał się takim samym człowiekiem, jak ci, którzy zamordowali jego rodzinę, aż oddał Queenowi broń i został aresztowany[1].

Występy Edytuj

ArrowEdytuj

  1. Spectre of the Gun

Galeria Edytuj

Sceny z serialu „ArrowEdytuj

Przypisy Edytuj

  1. 1,0 1,1 Piąty sezon serialu „Arrow”, odcinek „Spectre of the Gun” wyemitowany 15 lutego 2017 roku.

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.