FANDOM


Jacob – były chłopak Raya Terrilla

Osobowość Edytuj

Jacob jest miłym i sympatycznym chłopakiem o niezwykle uczuciowej naturze. Nie zachowuje się agresywnie ani nie ukazuje negatywnych emocji, a oprócz tego stara się czynić jak najwięcej dla bliźnich.

Biografia Edytuj

Poznanie Terrilla Edytuj

Ray Terrill umawia się z Jacobem (3)

Spotkanie w barze

Jacob wraz z dwójką znajomych przesiadywał w barze w Tulsie, spoglądając na pewnego mężczyznę przy barze. Po niedługim czasie ten podszedł do jego stolika, lecz spłoszył się i powiedział, że musi przeparkować samochód. Następnego dnia Jacob ponownie znajdował się w barze, kiedy to niespodziewanie szklanka pękła mu w rękach. Natychmiast udał się do barmana poprosić o nową, kiedy to podszedł do niego ten sam mężczyzna, przedstawiając się jako Ray Terrill. Ich rozmowa szybko prowadziła ich w kierunku parku, obok którego mężczyźni usłyszeli kobiecy krzyk, natychmiast biegnąc w jego stronę i zauważając rabunek. Terrill nakazał Jacobowi znaleźć pomoc, a sam postanowił obserwować wszystko zza drzewa, przybierając w rzeczywistości maskę bohatera Ray Terrill[1].

Następnego wieczora Jacob zadzwonił do Raya, chcąc umówić się z nim na spotkanie. Omawiając jego szczegóły, Terrill nagle zamilkł, oddając z siebie dziwne odgłosy. Rozmówca uznał to za potwierdzenie miejsca spotkania, nie zdając sobie sprawy z faktu, że chłopaka porywają tajemniczy osobnicy[1].

Występy Edytuj

Freedom Fighters: The RayEdytuj

  1. A Hero Rises

Galeria Edytuj

Sceny z serialu „Freedom Fighters: The RayEdytuj

Przypisy Edytuj

  1. 1,0 1,1 Pierwsza część animacji „Freedom Fighters: The Ray”, wyemitowana 8 grudnia 2017 roku.

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.