FANDOM


Ian Fell – muzyk, którego żona podpisała kontrakt z handlarzem dusz, aby uratować męża przed śmiercią z postępującego raka.

Osobowość Edytuj

Ian z pozoru wydaje się być miłym, zawziętym i kochającym człowiekiem, który jest gotowy zrobić wszystko dla swojej rodziny. Gdy dowiedział się, jaki układ zawarła jego żona i gdy nadażyła się okazja odwrócenia tego, muzyk bez chwili zastanowinia się zgodził, chcąc jak najlepiej dla Jasmine.

Biografia Edytuj

Wczesne życie Edytuj

W pewnym momencie swojego życia, Ian poznał Jasmine, z którą miał nieco później dziecko. Wspólnie rozkręcali karierę muzyczną, lecz pewnego dnia okazało się, że mężczyzna jest chory na raka. Początkowo się załamał, lecz niedługo później przez niewyjaśnione okoliczności nastąpiła remisja[1].

Diabelski krążek Edytuj

Fells break contract (3)

Zerwanie kontraktu

Ian ćwiczył w domu nowy kawałek, kiedy zaatakował go tajemniczy mężczyzna oskarżającego go o zabójstwo Berniego. Po chwili pojawiła się uzbrojona Jasmine, która zdradziła, iż to ona jest związana z całym bałaganem. Opowiedziała o kontrakcie podpisanym z niejakim Antonem, który miał posłużyć jako ratunek dla męża umierającego 20 lat temu na raka. Wszystko się udało, lecz teraz ten sam handlarz duszy obiecał jej, że zwróci jej duszę w zamian za „diabelską płytę”. Kiedy Constantine poszedł odwiedzić handlarza dusz, rodzice wraz z Zed Martin ledwo uratowali córkę przed wysłuchaniem płyty. Niedługo po tym do ich domu wtargnęło dwóch uzbrojonych ludzi Midnite’a, którzy odebrali artefakt[1].

Kiedy tylko Constantine zniszczył winyl, wraz z Chasem porwał Antona i zaprowadził go do domu Fellów, gdzie kazał zjeść mu kontrakt, przywracając zdrowie Jasmine oraz raka Iana[1].

Występy Edytuj

ConstantineEdytuj

  1. The Devil's Vinyl

Galeria Edytuj

Sceny z serialu „ConstantineEdytuj

Przypisy Edytuj

  1. 1,0 1,1 1,2 Pierwszy sezon serialu „Constantine”, odcinek „The Devil's Vinyl” wyemitowany 7 listopada 2014 roku.

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.