Arrowwersum
Advertisement
Arrowwersum

Here I Go Again” – czterdziesty czwarty odcinek serialu „Legends of Tomorrow”, który wchodzi w skład trzeciego sezonu. Amerykańska premiera będzie miała miejsce 19 lutego 2018 roku na kanale The CW. Data premiery w Polsce nie jest jeszcze znana.

Opis[]

Po powrocie drużyny z misji, Zari zostaje uwięziona w pętli czasowej, co powoduje, że Waverider wybucha, i wybucha, i wybucha. Dziewczyna wkrótce zaczyna podejrzewać, że odpowiedź na pytanie „co się dzieje” oraz „jak to zatrzymać” może być ukryta wśród sekretów jej towarzyszy. Badając je, coraz bardziej zaczyna rozumieć swoje miejsce w drużynie.

Obsada[]

Ciekawostki[]

  • W odcinku pojawiło się wiele odniesień do piosenki „Mamma Mia” zespołu ABBA, do którego nawiązuje sam tytuł epizodu.
  • Nate kazał Zari przypomnieć mu tytuł filmu „Dzień świstaka” z 1993 roku, kiedy ponownie znalazłaby się w pętli.
  • Ray porównuje pętlę czasową do odcinka „Cause and Effect” z serialu „Star Trek: Następne pokolenie”, chcąc przybliżyć efekt jej działania.
  • Podczas wygłupów na statku, Zari nakłada hełm Hawkgirl i pozuje w stylu jednej z bohaterek komiksów DC Comics, Catwoman.
  • Pod koniec odcinka Zari gra na skrzypcach utwór Antonio Vivaldiego „Largo” z repertuaru „Cztery pory roku - Zima”, ukazując zdolności muzyczne aktorki.

Zobacz też[]

Advertisement