FANDOM


H.P. Wells – naukowiec pochodzący z Ziemi-25, który został wyrzucony z Rady Wellsów i w odwecie dołączył do Rady Harrisonów.

Osobowość Edytuj

H.P. podobnie jak Sonny jest inteligentny w emocjonalny sposób, będąc przy tym czułym i empatycznym człowiekiem. Popłakał się, kiedy usłyszał historię o utracie inteligencji Harry'ego.

Moce i zdolności Edytuj

Zdolności Edytuj

  • Geniusz — H.P. Wells jest niezwykle inteligentny — zarówno na poziomie wiedzy ogólnej, jak i uczuciowej, co pokazał, skutecznie docierając do Harry'ego Wellsa.

Biografia Edytuj

Rada Harrisonów pozwala Harry'emu otworzyć się emocjonalnie (4)

Pomoc w rozwiązaniu problemu Harry'ego

Kiedy Harrison Wolfgang Wells zaczął rządzić się w Radzie Wellsów, wyrzucił z niej Sonny'ego, H.P. oraz Lothario, którzy dołączyli w odwecie do nowego ugrupowania - Rady Harrisonów. Kiedy Harry opowiedział im o tym, co przytrafiło się z jego mózgiem, ci zdecydowali się natychmiast pomóc. Zebranie nie przechodziło jednak po myśli naukowca, gdyż w konwersacji unikano wymieniania nazwiska DeVoe, a skupiano się na uczuciach, głównie Wellsa. W końcu, pomimo frustracji mężczyzna otworzył się przed Radą Harrisonów. Początkowo myślał, że jest to kompletna strata czasu, lecz dopiero później z Ramonem zauważyli, że spotkanie miało wpływ na zachowanie mężczyzny. To pomogło im zrozumieć ostatnie zachowania Thinkera, dochodząc do wniosku, że żona go zostawiła[1].

Występy Edytuj

FlashEdytuj

  1. Harry and the Harrisons

Ciekawostki Edytuj

Galeria Edytuj

Sceny z serialu „FlashEdytuj

Przypisy Edytuj

  1. Czwarty sezon serialu „Flash”, odcinek „Harry and the Harrisons” wyemitowany 8 maja 2018 roku.

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.