Arrowwersum
Advertisement
Arrowwersum

Mojego taty. Odszedł, nim go poznałem.

Hank Heywood o nieśmiertelnikach, „Człowiek rakieta

Hank Heywood (ur. w 1955 roku) – syn Henry'ego i Bettie Heywoodów, a także ojciec Nate'a. Wychował się bez ojca, który zginął w 1956 roku, przez co stał się nadopiekuńczy dla swojego potomstwa.

Osobowość[]

Hank jako dziecko miał za złe to, że ojciec zmarł rok po jego narodzinach i próbował odnaleźć swoje zagubione relacje w nauce. Nie wiedział o tym, że Henry – znany jako Komandor Stal poświęcił się dla misji ochrony czasu oraz Włóczni Przeznaczenia. To tylko sprawiło, że w przyszłości – po tym, jak urodził mu się syn i zdiagnozowano u niego hemofilię, stał się nadopiekuńczy i nie mógł go zrozumieć.

Biografia[]

Wczesne życie[]

Rozmowa z synem z przyszłości

Hank urodził się w 1955 roku z relacji Henry'ego i Bettie, lecz był wychowywany tylko przez matkę, gdyż jego ojciec zaginął w akcji, kiedy ten miał zaledwie sześć miesięcy. Na dowód tego otrzymał jego nieśmiertelniki, które przyniósł Rip na prośbę bohatera. W 1970 roku wziął udział w konkursie organizowanym przez NASA, zdobywając tym samym szansę na zobaczenie misji statku Apollo 13, nie wiedząc, iż jego podanie sfałszował ojciec, który został przeniesiony do tego roku, aby bronić Włócznię Przeznaczenia. Do spotkania ich obu jednak nie doszło, jednak Hank poznał miłego młodzieńca, który w rzeczywistości był jego synem. Rozmawiał z nim o swojej przeszłości i o Henrym, próbując jednocześnie zrozumieć, dlaczego nie było przy nim ojca[1].

Po osiągnięciu dorosłości Hank wyszedł za mąż i niedługo po tym urodził mu się syn – Nate, któremu wręczył nieśmiertelniki dziadka i opowiadał często o jego walkach i przygodach. Gdy dowiedzieli się, że młodzieniec ma hemofilię, stali się niezwykle nadopiekuńczy i nie pozwalali Nate'owi robić tego, co robiły dzieci w jego wieku[1].

Występy[]

Legends of Tomorrow[]

  1. Człowiek rakieta

Galeria[]

Sceny z serialu „Legends of Tomorrow[]

Przypisy[]

  1. 1,0 1,1 Drugi sezon serialu „Legends of Tomorrow”, odcinek „Człowiek rakieta” wyemitowany 14 marca 2017 roku.

Zobacz też[]

Advertisement