FANDOM


Geraldine Chandler – córka Renee i Chasa, której dusza została skradziona przez Felixa Fausta.

Osobowość Edytuj

Geraldine jest miłą i inteligentną dziewczynką jak na swój młody wiek. Rozumiała, dlaczego mama rozstała się z tatą i zachowywała się przy tym dojrzale, utrzymując kontakt z obojgiem. Nie faworyzowała żadnego z rodziców i zdawała sobie sprawę z tego, co robi Chas.

Biografia Edytuj

Wczesne życie Edytuj

Geraldine w dość młodym wieku była świadkiem rozwodu matki i ojca, który był spowodowany wypadkiem mężczyzny, w wyniku którego jego ciało pochłonęło czterdzieści siedem dusz zmarłych w pożarze osób. Wszystko za sprawą Constantine’a i czaru ochronnego rzuconego na Chasa[1].

Mistyczny problem Edytuj

Chas Chandler show daughter his death soul-friends (1)

Poznanie sekretu ojca

Geraldine oczekiwała na ojca późnym wieczorem, który miał spędzić z nią weekend. Jako że się spóźniał, Renee położyła ją spać. Ta jednak korzystając z chwili swobody, postanowiła pożegnać się z lalkami. Nagle wokoło jej ciała pojawił się czarny dym, który wprawił dziewczynkę w śpiączkę. Niedługo po tym Chas pojawił się w domu i widząc nieprzytomną córkę, zabrał ją do szpitala. Tam zrozumiał, że nie jest to żadna choroba i poprosił Johna o pomoc. Okazało się, że potężny mag oddzielił dusze wielu ludzi od ich ciał, ażeby stać się potężniejszym. Zespół Constantine’a stawił czoła wrogowi, ratując tym samym wszystkich ludzi. Jakby tego było mało, relacje Chasa z Renee znacznie się poprawiły. Następnego dnia Geraldine czekała na ojca w swoim pokoju, a kiedy ten się zjawił, wręczyła mu własnoręcznie zrobioną bransoletkę – taką samą, jaką posiada ona. Zaraz po tym mężczyzna pokazał córce pewien album ze zdjęciami osób, których określił jako przyjaciół – ludzi, którzy są z nim dzień w dzień, wskazując na ofiary pożaru, których dusze zamieszkują ciało Chandlera.

Występy Edytuj

ConstantineEdytuj

  1. Quid Pro Quo

Galeria Edytuj

Sceny z serialu „ConstantineEdytuj

Przypisy Edytuj

  1. Pierwszy sezon serialu „Constantine”, odcinek „Quid Pro Quo” wyemitowany 23 stycznia 2015 roku.

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.