Arrowwersum
Advertisement
Arrowwersum

Galina Venediktov (zm. w 2012 roku) – matka Taiany i Vlada, która po zniknięciu dzieci poprosiła Konstantina Kovara o pomoc.

Osobowość[]

Galina jest miłą i dojrzałą kobietą, która chwyta każdą chwilę swojego życia. Kiedy jej dzieci zniknęły, poprosiła Konstantina Kovara o wsparcie i ten dał jej dach nad głową, wyżywienie oraz praca. Dzięki temu zyskał on jej szacunek i w dodatku kobieta traktuje go jak przyjaciela. Gdy dowiedziała się, że Kovar nie szuka jej dzieci, które już dawno nie żyły, postanowiła pomóc Oliverowi dostać się do budynku przestępcy, tracąc przy tym życie.

Biografia[]

Wczesne życie[]

Po tym, jak dzieci Galiny – Taiana i Vlad zaginęli, kobieta poprosiła Konstantina Kovara o pomoc w ich poszukiwaniu. Widząc rozpacz i bezsilność kobiety, Kovar dał jej prace, wyżywienie i dach nad głową na czas nieokreślony[1][2].

Życie u tyrana[]

Galina przynosi kwiaty

Niemal rok później Galina wciąż pracowała jako pokojówka Konstantina i kiedy ten „rozmawiał” przy posiłku z Oliverem, kobieta wniosła do pomieszczenia kwiaty, które spodobały się Kovarowi. Mężczyzna potraktował ją dojrzale, dziękując jej za przyniesienie roślin, po czym pozwolił odejść[2].

Kilka miesięcy później podczas zakupów na targu, Galinę zaczepił Oliver. Kobieta była zszokowana, twierdząc, iż Kovar powiedział jej, że Queen jest wrogiem. Mężczyzna jej przerwał, tłumacząc, iż jest przyjacielem jej córki, lecz rozmowa szybko się skończyła przez ochroniarza gospodyni. Następnego dnia Galina ponownie spotkała się z Oliverem, który zaciągnął ją w pustą alejkę. Wyjaśnił, że jej dzieci zabił potwór, a Kovar ją okłamał, mówiąc, iż ich szuka. Gospodyni zaufała mężczyźnie i dała mu kartę, dzięki któremu dostałby się do budynku Konstantina, tracąc przy tym kilka godzin później życie z rąk samego Kovara[3].

Występy[]

Arrow[]

  1. Vigilante
  2. Kapiushon

Galeria[]

Sceny z serialu „Arrow[]

Przypisy[]

  1. Czwarty sezon serialu „Arrow”, odcinek „11:59” wyemitowany 6 kwietnia 2016 roku.
  2. 2,0 2,1 Piąty sezon serialu „Arrow”, odcinek „Vigilante” wyemitowany 16 listopada 2016 roku.
  3. Piąty sezon serialu „Arrow”, odcinek „Kapiushon” wyemitowany 22 marca 2017 roku.

Zobacz też[]

Advertisement