Arrowwersum
Advertisement
Arrowwersum
Non-canon.svg Poniższe wiadomości nie należą do kanonu Arrowwersum, więc nie wpływają na główne wątki poszczególnych seriali.

Final Girl” – czternasty odcinek serialu „Constantine”, który wchodzi w skład pierwszego sezonu. Nie został on wyemitowany z powodu anulowania serialu przez stację NBC.

Opis[]

Podczas poszukiwania większej ilości oznak Nadchodzącej Ciemności, John i Zed napotykają Judih – kolejnego członka załogi z Newcastle, która była kochanką Constantine’a. Incydent, który wydarzył się tamtej nocy dał kobiecie moc polegającą na wyczuwania nowego zła. Przypadkowo ożywia złych ludzi z martwych, którzy znowu zaczynają zabijać. John oferuje pomoc Judih i próbuje odnaleźć źródło jej mocy, ale kobieta nie jest tym zainteresowana. Zamierza dowiedzieć się, dlaczego te istoty istnieją, ale nie chce ich zatrzymać. Ten fakt sprawia, że Constantine odkrywa straszną tajemnicę.

Ciekawostki[]

  • 1 listopada 2015 roku, scenarzysta Daniel Cerone opublikował skrypt czternastego odcinka zatytułowanego „Final Girl”, który nie został wyemitowany w telewizji. Zrobił to, gdyż 4 listopada 2015 roku Matt Ryan ponownie wcielił się w postać Johna Constantine’a w serialu „Arrow”.
    • Scenariusz odcinka można przeczytać tutaj lub tutaj.

Zobacz też[]

Advertisement