FANDOM


Stub Ta strona jest zaledwie zalążkiem artykułu. Jeśli możesz, rozbuduj go korzystając z odpowiedniego wzoru.
Pragnęłaś innej matki, ale zawsze mogłaś na mnie liczyć, starałam się.

Donna Smoak (wcześniej Kuttler) – matka Felicity Smoak, była żona Noaha Kuttlera i była dziewczyna Quentina Lance'a.

Biografia Edytuj

Wychowywanie Felicity Edytuj

Po tym, jak opuścił ją mąż, aby uniknąć pójścia do więzienia, Donna rozpoczęła pracę w barach jako kelnerka w celu utrzymania Felicity i zapewnienia jej studiów. Donna musiała pracować 60 godzin tygodniowo.

Wizyta w Starling City Edytuj

Donna przyjechała do Starling City z niezapowiedzianą wizytą do swojej córki, ponieważ zapomniała nacisnąć przycisku, odpowiadającego za wysłanie wiadomości. Felicity, wizyta matki, jednak niemiło zaskoczyła, czego nie ukrywała. Donna ucieszyła się, kiedy zobaczyła Raya Palmera w domu córki, nawet nosiła jeden z jego inteligentnych zegarków, czym się pochwaliła. Ray nosił bardziej zaawansowaną wersję, jednak oddał go Donnie. Po pierwszej fali ataków cybernetycznych przez Brata Oko, Donna i Felicity wybrały się do jeszcze nieotwartego klubu nocnego, Thei pod wymówką włączenia prądu przyjacielowi. Kiedy Oliver przywitał się z Felicity i jej matką, Donna spytała córki, ilu jeszcze zna miliarderów. Drużyna Strzały musiała zejść do siedziby. Donna w międzyczasie zajmowała się córką Diggle'a, Sarą. Donna udała się później na poszukiwania Felicity, gdzie znalazła ją w Queen Consolidated. Powiedziała Felicity, że chciała dla niej, jak najlepiej, i że zawsze obawiała się, że pewnego dnia ją opuści, jednak stwierdziła, że już ją opuściła. Po powrocie do domu przeprosiła Felicity i przyznała, że była za bardzo podekscytowana wygraniem darmowego lotu do Starling City, kiedy Felicity szybko zdała sobie sprawę, że darmowy lot został wysłany z jakiegoś powodu. Donna i Felicity zostały porwane przez Coopera Sheldona, byłego chłopaka Felicity. Dowiedziały się wtedy, że Donna została ściągnięta jako motywacja, po to, aby Felicty nie odmówiła zhakowania zamkniętych GPSów ciężarówek wysłanych przez Skarb Państwa. Gdy Cooper wymierzył broń do Felicity, Donna powiedziała mu, żeby nie próbował grozić jej córce. Gdy Donna przyszła pożegnać się z Felicity do Queen Consolidated, była bardzo szczęśliwa, gdy Felicity wzięła sobie wolne, aby spędzić a nią trochę czasu, zanim wyjechała.

Po pierwszej wizycie, Donna częściej pojawiała się w Starling, aby spędzać więcej czasu z córką. Z każdą wizytą, ich relacje poprawiały się coraz bardziej, a w pewnym momencie, Donna przyznała się, że to ona wraz z Felicity odeszła od Noaha, uświadamiając sobie, że jej mąż nigdy się nie zmieni.

Osobowość Edytuj

Donna jest miłą kobietą, kochającą dzieci. Pomimo trudnych relacji z Felicity i odejścia męża, który zostawił ją samotną z córką, Donna robiła wszystko, co możliwe, aby sama w jak najlepszy sposób wychować Felicity. Zawsze czuła się daleko od Felicity, ponieważ jej córka w ogóle jej nie przypominała i wszystkie cechy odziedziczyła po ojcu. Nawet włosy, które farbowała na blond, a jej naturalny kolor włosów, to czarny.

Donna była silną kobietą, robiła wszystko, co możliwe, aby zapewnić Felicity lepszą przyszłość od samej siebie, pracując łącznie 60 godzin tygodniowo. Felicity nie zdawała sobie sprawy, jak ciężko jej matka pracowała na jej przyszłość. Pomimo ich oziębłych relacji, Donna znała swoją córkę na tyle dobrze, że wystarczyło jej 5 sekund, by wiedzieć, że była zakochana w Oliverze.

Występy Edytuj

ArrowEdytuj

 1. Tajemnicza przeszłość Felicity Smoak
 2. Wróg publiczny
 3. Zagubione dusze
 4. Ponura zatoka
 5. Krwawe porachunki
 6. Grzechy ojca
 7. Zmowa milczenia
 8. Światło nadziei
 9. Monument Point
 10. Lost in the Flood
 11. Rozłam
 12. Irreconcilable Differences

Ciekawostki Edytuj

 • Jak jej córka, Donna jest Żydówką.

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.