Arrowwersum
Advertisement
Arrowwersum

Diamond in the Rough” – dwudziesty czwarty rozdział komiksu „Arrow: Komiks”. Jego amerykańska premiera miała miejsce 20 marca 2013 roku.

O komiksie[]

Twórcy[]

  • Scenariusz: Andrew Kreisberg, Marc Guggenheim
  • Szkic: Juan Castro
  • Kolory: Ikari Studio (Sergi Erra & Santi Casas)
  • Litery: Wes Abbott
  • Okładka: nieznany
  • Dyrektor artystyczny: nieznany
  • Poprawki: Alex Antone

Informacje[]

  • Ilość stron: 23 stron
  • Odpowiedni wiek: 12+ lat
  • Prawa autorskie: 2013 DC Comics.

Opis[]

Jeden ze snów Felicity Smoak spełnia się, kiedy wymarzony znajomy z czasów szkolnych zaprasza ją na kolację.

Streszczenie[]

Randka z Danielsem

Felicity Smoak pracowała w Queen Consolidated przy muzyce, kiedy przerwał jej tajemniczy mężczyzna, który poszukiwał pana Smoak. Informatyczka poprawiła go i przedstawiła się, dzięki czemu ten zdradził swoje imię – Ted Daniels. Mężczyzna potrzebował komputera, gdyż jego sprzęt zaczął szwankować, więc pozwoliła mu zająć się pracą. Zaraz po tym opuściła jego biuro, pozostawiając go samego z dostępem do serwerów firmy. Nieco później, kiedy oboje kończyli pracę, Ted zaprosił Felicity na kolację, na co ta się zgodziła.

Podczas wspólnego posiłku mężczyzna wciąż dyskutował o firmie i o kierunku, jaki ta obrała. Jako że rozmowa się kleiła i oboje wydawali się być sobą zainteresowani, Daniels zaprosił informatyczkę do swojego apartamentu, gdzie poprosił ją o pomoc w pewnej rzeczy. Wymyślił historię o „zapomnieniu zabrania laptopa z Queen Consolidated” i chciał, aby Smoak uruchomiła na jego komputerze zdalny dostęp do serwerów firmy w zamian za kolejną wspólną kolację. Dziewczyna się zgodziła i wykonała zadanie, lecz Ted oczekiwał więcej – chciał, aby kobieta złamała protokół i weszła „głębiej” do systemu, na co ta się nie zamierzała zgodzić. Właśnie wtedy Ted wyciągnął broń i zaczął grozić nią kobiecie, a jakby tego było mało, pojawiło się trzech uzbrojonych ochroniarzy. Kiedy Daniels zdradzał, co chce osiągnąć, Strzała przebił się przez szybę apartamentu i zaczął walkę, dość szybko pokonując przeciwników.

Rozpacz Felicity

Ted nie zamierzał się poddać i wziął zamach na łucznika, który wykonał unik. W efekcie mężczyzna chwycił Felicity i wyleciał z nią przez okno wieżowca. Daniels spadł kilkadziesiąt pięter w dół, a Smoak zdążyła złapać się krawędzi, co pozwoliło Strzale szybko ją uratować. Zaraz po tym przedstawił kobiecie, że Ted był korporacyjnym szpiegiem i znajdował się na „liście”, co zasmuciło informatyczkę, która przy mężczyźnie czuła się wyjątkowo. Po tych wydarzeniach dziewczyna wróciła do swojego mieszkania, gdzie zastała kilkanaście kwiatów na podłodze i list przybity strzałą do ściany, na którym Queen napisał, że jest wyjątkowa dzięki temu, że codziennie pomaga uczynić Starling City lepszym miejscem.

Obsada[]

Role drugoplanowe

Galeria[]

Okładki[]

Zobacz też[]

Advertisement