Arrowwersum
Advertisement
Arrowwersum

Cisco Ramon – rebeliant Ziemi-X i członek Freedom Fighters, znany pod pseudonimem Vibe'a. Podczas jednej z wielu walk z Nową Rzeszą, mężczyzna został zamordowany przez Blitzkrieg.

Osobowość[]

Cisco był bezinteresownym bohaterem, który poświęcał swoje życie walce przeciwko nazistowskiemu reżimowi i ochronie słabszych. Dołączając do Freedom Fighters nawiązał z poszczególnymi członkami więź, która była silna do tego stopnia, że był gotowy umrzeć za kompana – poświęcić się dla dobra innych. Pokazał to w momencie wysłania The Raya na Ziemię-1, bez uprzedniego zapytania go o zdanie, chcąc tylko wypełnić cel misji. Zawsze walczył z honorem i odwagą, nie poddając się po pierwszej porażce.

Moce i zdolności[]

Moce[]

Moce Vibe'a

  • Manipulacja energią międzywymiarową – Cisco potrafił nawiązać połączenie z różnymi wibracjami multiwersum i manipulować nimi. W taki sposób był on w stanie zobaczyć zdarzenia z przeszłości, przyszłości oraz mające miejsce w wymazanych liniach czasu. Potrafił także generować ze swoich dłoni potężne fale uderzeniowe, które potrafiły zranić, a nawet zabić.
  • Podróże między światami równoległymi – manipulacja energią międzywymiarową pozwala Cisco otwierać portale do innych wymiarów. Zdolność ta wymagała od niego całkowitego skupienia i świadomości tego, co jest dokładnie jej celem.

Zdolności[]

  • Ekspert w walce wręcz – Cisco był biegłym wojownikiem walki wręcz, wystarczająco dobrym, aby przetrwać walkę z kilkoma przeciwnikami jednocześnie.
  • Kondycja fizyczna – Cisco jako rebeliant, regularnie angażował się w intensywne ćwiczenia, dzięki czemu posiadał niezwykłą kondycję fizyczną.

Biografia[]

Wczesne życie[]

W pewnym momencie swojego życia Cisco w niewiadomy sposób zyskał moce i dołączył do Freedom Fighters, aby walczyć z nazistowskim reżimem Nowej Rzeszy[1].

Ostateczne poświęcenie[]

Odesłanie The Raya

Vibe wiedząc, że Freedom Fighters walczą teraz w Tulsie z Nową Rzeszą, postanowił ich wesprzeć i przez wyłom pojawił się na polu bitwy. Nagle przed jego twarzą Overgirl laserowym wzorkiem zamordowała Dollmana. Widząc poniesione straty, Black Condor postanowił przetrzymać wrogów do momentu, aż sojusznicy zdołaliby się wycofać. Niespodziewanie The Raya zaatakował Blitzkrieg, poważnie go raniąc. Vibe wiedząc, że dane Reda nie mogą zostać utracone, otworzył wyłom i przeniósł Raya na Ziemię-1, nie dając mu najmniejszego wyboru[1].

Kilka godzin później Vibe poszukiwał jakichkolwiek oznak życia The Raya w multiwersum. Nagle zaatakowała go Nowa Rzesza, która zmusiła mściciela do ucieczki. W pościg za nim ruszył Blitzkrieg, który w piwnicy zaczął walczyć z bohaterem. Kiedy wydawało się, że wróg został pokonany, ten zaatakował z podwojoną siłą i agresją, ostatecznie zabijając chłopaka[1].

Występy[]

Freedom Fighters: The Ray[]

  1. A Hero Rises

Ciekawostki[]

Galeria[]

Sceny z serialu „Freedom Fighters: The Ray[]

Przypisy[]

  1. 1,0 1,1 1,2 Pierwsza część animacji „Freedom Fighters: The Ray”, wyemitowana 8 grudnia 2017 roku.

Zobacz też[]

Advertisement