FANDOM


Chronicles of Cisco” – miniserial internetowy produkowany przez sieć telewizyjną The CW i przedsiębiorstwem telekomunikacyjnym AT&T będący dodatkiem do serialu „Flash”. Amerykańska premiera miała miejsce 19 kwietnia 2016 na kanale CW Seed.

Fabuła serialu jest oparta o komiks pt. „The Flash” wydawany przez DC Comics, który opisywał przygody kryminologa Barry’ego Allena, który to w wyniku uderzenia błyskawicą podczas eksperymentu zapadł w śpiączkę i po przebudzeniu się zyskał nadludzkie zdolności związane z szybkością. Tym samym zaczął chronić swoje miasto jako niezwykły superbohater nazywany Flashem.

Obsada Edytuj

Aktorzy Edytuj

Produkcja Edytuj

Fabuła Edytuj

Kiedy Cisco Ramon zostaje sam w S.T.A.R. Labs pracując nad nowymi udoskonaleniami, okazuje się, że jeden więzień – Shawna Baez uciekła z rury. Wiedząc, że to z jego winy, młody inżynier zamierza sam uchwycić meta-człowieka bez pomocy Flasha.

Odcinki Edytuj

Numer odcinka Tytuł oryginalny Premiera FlagUSA
1. Chronicles of Cisco: S01E01 19 kwietnia 2016
2. Chronicles of Cisco: S01E02 26 kwietnia 2016
3. Chronicles of Cisco: S01E03 3 maja 2016
4. Chronicles of Cisco: S01E04 10 maja 2016

Ciekawostki Edytuj

  • Serial „Chronicles of Cisco” został stworzony przy współpracy The CW i AT&T, w celu zareklamowania sieci telekomunikacyjnej.
  • Fabuła miniserialu toczyła się pomiędzy wydarzeniami z odcinka „Skok w przeszłość” a wydarzeniami z odcinka „Przeciwko Zoomowi”.

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.