Arrowwersum
Advertisement
Arrowwersum

Casper Frederik Crump – duński aktor, który wcielił się w rolę Vandala Savage'a w serialach „Legends of Tomorrow”, „Arrow” oraz „Flash”.

Biografia[]

Casper Frederik Crump urodził się 11 lipca 1977 roku w Kopenhadze, w Danii. W 2008 roku został on absolwentem Krajowej Szkoły Teatralnej w rodzinnym mieście. Został szybko zauważony przez różnych , którzy na siłę pchali go do różnych ról teatralnych. Jedną, która najbardziej mu się spodobała była rola w spektaklu „Romeo i Julia” w teatrze pod otwartym dachem. Pierwszą poważną rolę dostał w 2004 roku, kiedy to pojawił się na wielkich ekranach za sprawą filmu „Lost Generation”. Bo kilku kolejnych rolach w filmach, Casper zajął się serialami – najbardziej znany jest z ról w „Biurze ochrony” i „The Killing”. Mimo wszystko sławę przyniosła mu rola w serialu „Legends of Tomorrow”, dzięki której zyskał poparcie Warner Bros. i zagrał w filmie „The Legend of Tarzan”.

Dzięki castingom stacji telewizyjnej The CW, Casper Crump otrzymał możliwość wcielenia się następujące postacie:

Ciekawostki[]

  • Kiedy Casper został wybrany do zagrania Vandala Savage'a, postanowił on zaangażować się w tą rolę jak nigdy dotąd. Chcąc ją odegrać jak najbardziej komiksowo, Crump zaopatrzył się w komiksy o swojej postaci, a następnie udawał się na treningi na siłowni i treningi strzeleckie.

Zobacz też[]

Advertisement