FANDOM


Call to the Bar” – czternasty rozdział komiksu „Arrow: Komiks”. Jego amerykańska premiera miała miejsce 9 stycznia 2013 roku.

O komiksie Edytuj

Twórcy Edytuj

Informacje Edytuj

  • Ilość stron: 23 stron
  • Odpowiedni wiek: 12+ lat
  • Prawa autorskie: 2013 DC Comics.

Opis Edytuj

Co wydarzyło się w najważniejszym okresie relacji Laurel z siostrą? Jak Quentin zbliżył do siebie córki?

Streszczenie Edytuj

Gwen fight with Sara Lance

Znęcanie się nad Sarą

Sara uciekała ze szkoły przed goniącymi ją rówieśniczkami i ukryła się w podziemnym parkingu. Tam zaczęła przeszukiwać swój plecak, odnajdując gwizdek ostrzegawczy od ojca. Kiedy zamierzała go użyć, dziewczyny odnalazły Sarę i zabrały jej przedmiot. Następnie powaliły na ziemie, po czym jedna z nich zaczęła obwiniać Lance o kradzież chłopaka. Dziewczyna starała się wytłumaczyć, że to tylko jej partner na zajęciach ścisłych, lecz rówieśniczki nie słuchały, okradły ją i odeszły ostrzegając przed ponownym spotkaniem.

Po tym zajściu Sara starała się niespostrzeżenie wejść do domu, lecz zauważył ją ojciec, który chciał dowiedzieć się, czemu się spóźniła. Dziewczyna jednak nie zamierzała opowiadać o tym, co zaszło i poszła do swojego pokoju. W związku z tym Quentin poszedł do Laurel, która przygotowywała się do obrania kierunku zawodu, lecz nie mogła się zdecydować. Rozmyślenia te przerwał jej ojciec, który poprosił, aby ta miała oko na swoją młodszą siostrę. Całą tę rozmowę podsłuchiwała Sara, która nie była zadowolona z tego, co usłyszała. Następnego dnia dziewczyna dostrzegła, że śledzi ją Laurel. Powiedziała, że potrafi o siebie sama zadbać, zmuszając siostrę do pozostawienia jej samej.

Laurel help sister with Gwen

Pomoc siostrze

Po powrocie do domu Laurel zauważyła pobitą siostrę na kanapie, kiedy to Quentin zaczął prawić jej kazania, że w tej rodzinie chronią się nawzajem. Opiekują się tymi, którzy sami nie potrafią się sobą zająć. Laurel powiedziała o zasadach, co sprawiło, że policjant żartobliwie dostrzegł, iż powinna ona zostać prawniczką. Zaraz po tym nakazał córką udać się do garażu, gdzie to zaczął obie trenować samoobrony. Następnego dnia siostry udały się do szkoły, lecz po drodze zaatakowały je przyjaciółki dziewczyny, które nękają Sarę. Jako że Laurel nie zamierzała zostawić siostry samej, więc wspólnie zmierzyły się z napastniczkami, skutecznie odpierając ich atak. Po powrocie do domu starsza córka chciała się dowiedzieć, dlaczego ojciec postanowił im pomóc. Ten prosto odpowiedział, że jest wiele osób, które nie potrafią sami się bronić, a potrzebują obrony – choćby i tego nie chcieli. Tym samym dziewczyna wpadła na pomysł, że mogłaby zostać prawniczką, podsuwając Quentinowi dokumenty.

Obsada Edytuj

Galeria Edytuj

Okładki Edytuj

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.