Arrowwersum
Advertisement
Wikipedia.svg Ta strona zawiera treści z Wikipedii na licencji CC-BY-SA 3.0. Zobacz oryginalny artykuł i autorów.

CW Seed – amerykański kanał internetowy, który rozpoczął emisję seriali „Vixen” i „Freedom Fighters: The Ray”.

Historia[]

CW Seed jest siecią internetową, która nadaje od 18 września 2012 roku i powstał za sprawą The CW oraz Warner Bros. To właśnie dla kanału CW Seed rozpoczęła się produkcja seriali animowanych „Vixen” i „Freedom Fighters: The Ray”.

CW Seed jest cyfrowym odłamem The CW Television Network, który tworzy oryginalną treść nadawania audycji na żywo wyłącznie przez internet. Skupia się na produkcjach animowanych, teleturniejach, a także wywiadach z sławnymi osobowościami. CW Seed posiada aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android i na urządzenia z systemem IOS, dzięki którym użytkownik może oglądać materiały emitowane przez kanał internetowy z dala od domu.

Ciekawostki[]

  • Osoby znajdujące się poza Stanami Zjednoczonymi mają ograniczony dostęp do oglądania materiałów znajdujących się na CW Seed.
  • CW Seed wykupiło od NBC serial „Constantine” i po kilku miesiącach dostępności serialu na platformie, kiedy zyskał on dość dużą popularność, CW Seed zdecydowało się wyprodukować serial animowany „Constantine: City of Demons”.

Zobacz też[]

Advertisement