FANDOMBrothers & Sisters” – sto pięćdziesiąty drugi odcinek serialu „Arrow”, który wchodzi w skład siódmego sezonu. Amerykańska premiera miała miejsce 4 marca 2019 roku na kanale The CW. Data premiery w Polsce nie jest jeszcze znana.

OpisEdytuj

Po wielu miesiącach ścigania Dantego Diggle i Lyla mają cenną wskazówkę dotyczącą nieuchwytnego terrorysty, więc wykorzystują Inicjatywę Ducha, żeby go złapać. Tymczasem Oliver próbuje zaprzyjaźnić się z Emiko.

Obsada Edytuj

CiekawostkiEdytuj

  • Tytuł, choć odnosi się do powiązań między Emiko i Oliverem, a także Williamem i Mią, odnosi się nazwa serialu Bracia i siostry, w którym Greg Berlanti pracował jako jeden z producentów wykonawczych serialu, podczas gdy Beth Schwartz napisał dwa odcinki.
  • To pierwszy odcinek, w którym Echo Kellum nie jest wymiany jako główny członek obsady od sezonu 5 z powodu odejścia w poprzednim odcinku Star City Slayer.
  • To jest ostatni występ Kirk Acevedo, ponieważ nie pojawił się przez cały czas trwania serii.
  • Amy Gumenick i Liam Hall wystąpili po raz ostatni w tym odcinku, ponieważ nie pojawili się w trakcie trwania serialu.
  • Finansowy terrorysta, Dante i jego pośrednik Virgil, mogą być odniesieniem do Dantego Alighieri, autora i bohatera Inferno, wiersza napisanego w renesansowych Włoszech, oraz rzymskiego poety Publiusa Vergiliusa Maro lub Virgila, który jest przewodnikiem Dantego.
  • W tym odcinku Connor Hawke mówi, że John Diggle jest jego adoptowanym ojcem, co oznacza, że ​​tak naprawdę nie jest John Diggle, Jr. pomimo faktu, że Joseph David -Jones, który gra Connora, grał JJ w odcinku Star City 2046.
    • Joseph David-Jones ujawnił w Q&A na Instagramie, że pisarze powtórzyli pochodzenie swojej postaci, gdy zapytano go o „ujawnienie”.
  • Sposób, w jaki Ricardo Diaz jest zabijany w tym odcinku, przypomina sposób, w jaki Diaz zamordował prześladowcę z dzieciństwa w The Dragon.

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.