FANDOM


Boys Night” – siódmy rozdział komiksu „Arrow: Komiks”. Jego amerykańska premiera miała miejsce 21 listopada 2012 roku.

O komiksie Edytuj

Twórcy Edytuj

Informacje Edytuj

  • Ilość stron: 23 stron
  • Odpowiedni wiek: 12+ lat
  • Prawa autorskie: 2013 DC Comics.

Opis Edytuj

Tommy Merlyn próbuje spędzić zaległe imprezy z Oliverem. Mężczyzna jednak w międzyczasie jako Strzała musi śledzić złodziei brylantów, zachowując przy tym pozory zwykłego, rozpieszczonego playboya.

Streszczenie Edytuj

The Arrow fight in museum with bandits jewellry

Walka ze złodziejami w muzeum

Do muzeum w Starling City włamała się grupka mężczyzn, którzy próbowali ukraść drogocenną biżuterię. Szef gangu wyłączył lasery bezpieczeństwa i zaraz potem wycięli otwór w gablocie. Zza ukrycia, całe zajście obserwował Strzała, który wystrzelił strzałę w ich kierunku. Złodzieje zaczęli strzelać do łucznika, ale ostatecznie przegrali. Lider zespołu rzucił w kierunku bohatera granat, który go oślepił i pozwolił uciec bandytom.

Następnego dnia, Oliver udał się do baru, gdzie od godziny czekał na niego Tommy Merlyn. Mężczyzna usprawiedliwił się, kiedy w telewizji reporterka zaczęła mówić o skradzionej biżuterii poprzedniej nocy. Tommy zdecydował się zaprosić przyjaciela na imprezę, która odbędzie się tej nocy, jednak milionerowi nie pasował termin. Ostatecznie mężczyzna się zgodził, jednak wiedział, że musi złapać złodziei. Jakiś czas później Oliver w swojej kryjówce poszukiwał informacji na temat widzianych bandytów. Nagle pojawił się John Diggle, który powiedział, że bohater i playboy nie może być w tym samym czasie w innych miejscach. Queen zapewnił go, że znajdzie nijakiego James'a Ryana, który jest głową gangu. W nocy, Tommy i Oliver bawili się w klubie, kiedy Diggle odnalazł przestępcę.

Oliver back to home in dark street

Oliver samotnie wraca do domu

Obaj milionerzy udają się do innego baru, gdzie po pewnym czasie Oliver zauważył przestępcę. Odszedł od przyjaciela, informując, że idzie poszukać pięknej dziewczyny, która tutaj pracuje. Tymczasem śledzony James wszedł w małą uliczkę, gdzie dostarczył skradzioną biżuterię innemu mężczyźnie. Nagle pojawił się Strzała, który pokonał wszystkich przestępców za pomocą granatu oślepiającego. Strzała zostawił złapanych przestępców pod Departamentem Policji. Następnie Oliver odwiedził Tommy'ego w domu, gdyż ten zdziwił się, że nie było go w barze. Queen wymyślił historię z dziewczyną, którą poznał, jednak Merlyn mu przerwał. Milioner informuje, że jego przyjaciel zginął gdzieś na wyspie. Po ciężkich słowach przyjaciela Oliver wraca do swojego domu na piechotę.

Obsada Edytuj

Role drugoplanowe

Ciekawostki Edytuj

  • James Ryan nigdy wcześniej nie ukazał się w serialu, a także nie został wspomniany.

Galeria Edytuj

Okładki Edytuj

Zobacz też Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.