Arrowwersum
Advertisement
Flash-vs-arrow.jpg

The CW ostatnio strasznie rozpieszcza fanów nowościami, które tworzą. Niedawno oznajmili, że planują kolejny spin-off, którego bohaterami będą postacie grające dotąd drugie skrzypce w serialach Arrow i Flash. Stworzą oni jedną grupę mającą wspólnych wrogów, choć niekoniecznie wspólny cel. Producenci wyraźnie podkreślili gwiazdy, które pojawią się w nowym serialu. Brandon Routh, Victor Garber, Wentworth Miller i Caity Lotz to tylko początek nowej historii! W ostatniej chwili okazało się, że znajdzie się też miejsce dla Dominica Purcella.

 • Pojawienie się tej ostatniej w obsadzie może budzić zaskoczenie. Bohaterka grana przez Lotz została bowiem zabita w serialu Arrow. Nie jest więc jasne, czy w spin-offie okaże się, że Kanarek żyje, czy też zostanie wykorzystana w tak popularnych w serialowym uniwersum DC Comics retrospekcjach. Nie można zapomnieć, że projekt jest we wstępnej fazie opracowywania. Nie jest więc też wykluczone, że dołączą do wyżej wymienionych osób kolejne znajome twarze, albo też nowe gwiazdy.

  Prezes projektu The CW, Mark Pedowitz niejasno odniósł się do spin-offu w styczniu, kiedy powiedział, że nie będzie on częścią bieżącego cyklu pilotującego. Dodał jednak, że odniesienie do nowej serii może pojawić się dopiero w czwartym sezonie Arrowa lub w drugim sezonie Flasha.

  NewTitle.png

  Portal TV Line opublikował krótką charakterystykę trzech nowych bohaterów powyżej opisanego spin-offa, którzy wystąpią obok wcześniej przedstawionych postaci.

  • "The Traveler" - postać ta w nieznany sposób ma przypominać kultowego Hana Solo z filmów Star Wars. Bohater ten przenosi się do przeszłości, aby wypełnić tajemniczą misję. Często serwuje cięte dowcipy, które służą za maskę dla potężnego bólu, który postać przeżywa w skutek wewnętrznego konfliktu. Opis ten pasuje do dwóch bohaterów, którzy często są wymieni przez fanów - Rip Hunter i Booster Gold.
  • "Female Warrior" - około dwudziestoletnia latynoska, która w ciągu dnia ma problemy z przystosowaniem się do życia społecznego geek'a, natomiast pod osłoną nocy staje się nieustraszoną wojowniczką, która często stanowi zagrożenie dla innych, w tym dla sprzymierzeńców. Opis ten pasuje do dwóch bohaterów, którzy często są wymieni przez fanów - Helena Kosmatos i Yolanda Montez.
  • "Tajemniczy bohater" - jest to około dwudziestoletni Afroamerykanin, który swoje moce nabywa w sposób dość specyficzny, bo... przypadkiem. Kolejnym jego krokiem będzie wstąpienie do zespołu superbohaterów, gdzie zamierza nauczyć się kontrolować swoje umiejętności. Opis ten pasuje do dwóch bohaterów, którzy często są wymieni przez fanów - Black Lightning i Black Vulcano.

  Spodobało ci się? Subskrybuj ten blog i zawsze bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami!

  Zasubskrybuj
  Advertisement