Arrowwersum
Advertisement
Constantine.jpg

W internecie ostatnio jest dość głośno na temat serialu „Constantine”, który traci swoja początkową popularność. Serial jest oparty na komiksach Hellblazer z uniwersum DC Comics, wydawanych przez Vertigo. Opowiada on o kryzysie wiary i zmaganiach się z grzechami przeszłości przez enigmatycznego detektywa, a także mistrza okultyzmu, który staje do walki w obronie ludzkości przeciwko siłom ciemności. Początkowo można myśleć, że twór stacji NBC nie ma nic wspólnego z naszym uniwersum, jednak aktorzy z stacji The CW wyrazili nim wielkie zainteresowanie.

Stephen Amell, który w serialu „Arrow” wciela się w tytułowego Olivera Queena, zdradził w jednym z wywiadów, że odbył rozmowę z DC Comics, w której poruszono temat jego gościnnego występu w serialu „Constantine”.

„Constantine” to serial od NBC, a ja pracuję w The CW. Odbyłem rozmowę z DC Comics – nie z NBC, nie z The CW, ale z DC Comics odnośnie gościnnego występu w „Constantine”, kiedy był on jeszcze na antenie. Ten temat wciąż jest aktualny... Powodem dla mojej wizyty tam jest fakt, że Constantine jest ekspertem w kwestii Jamy Łazarza, która jest teraz i dalej będzie ważną częścią Arrow.

Stephen Amell, Wizard World Comic Con 2015

Co ciekawe, Amell rozpoczął na Twitterze akcję mającą na celu uratowanie „Constantine”. Aktorzy zabierają swój głos w tej sprawie i oferują swój gościnny występ w serialu. Poza Amellem, zadeklarował się między innymi Joseph Morgan. Dużo się mówi o tym, że to stacja The CW ma szansę odkupić upadający serial, jednak co to będzie znaczyło dla naszej strony? Kolejny emocjonujący twór do opisywania i więcej faktów, oraz większe uniwersum.

NewTitle.png

Trzynastego maja w nocy, jedna z osób odpowiedzialnych za pracę nad „Constantine”, zdradziła na swoim Twitterze, że rozmowy z The CW trwają. Teraz pozostaje nam czekać na koniec tych negocjacji. Przypominamy, że dzień wcześniej Marc Guggenheim stwierdził, że bardzo chciałby użyć Constantine'a w „Arrowie” co zapewne bardzo spodobałoby się fanom. Na ten moment jest jednak ciężko przewidzieć, czy ten zabieg uda się twórcom, którzy mają już kilka pomysłów na wprowadzenie tej postaci i wszystko zależy od przyszłości serialu.

Spodobało ci się? Subskrybuj ten blog i zawsze bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami!

Zasubskrybuj
Advertisement