Arrowwersum
Advertisement
Arrowwersum

Beebo – interaktywna maskotka sprzedawana w Toys Are We, wzorowana na popularnej fikcyjnej postaci, która stała się częścią anachronizmu w 1000 roku.

Wygląd[]

Beebo jest małą maskotką z długim sztucznym owłosieniem, której wnętrze wypełnia specjalny mechanizm oraz wata. Przypomina małego elfa o niebieskim kolorze sierści z ciemniejszym brzuchem. Posiada duże oczy i mały, nieproporcjonalny nos, a jego nogi wysunięte są do przodu, dzięki czemu maskotka siedzi.

Opis[]

Beebo pali się, ukazując mechanizm

Beebo było zabawką stworzoną na podstawie popularnej fikcyjnej postaci i sprzedawaną jako interaktywny przytulak w sieciówce Toys Are We. W pewnym momencie przypadkowo wraz z młodym Steinem stała się anachronizmem i trafiła do osady wikingów w 1000 roku, którzy uznali go za boga wojny. Przy każdym możliwym momencie Freydís Eriksdottir pytała Beebo o zdanie, niepoprawnie je interpretując, aż w końcu została spalona przez Rory'ego. Jakiś czas później jeden z egzemplarzy maskotki Jax wręczył Lily Stein jako prezent z okazji Chanuki.

Beebo jest interaktywną maskotką, która potrafiła mówić prostymi zdaniami i ruszać się w ograniczony sposób, kiedy pogłaskało się mu brzuch. Wypowiadane słowa poprzedzało imię Beebo, który przy każdym możliwym momencie zaznaczał, jak się nazywa.

Znani użytkownicy[]

Byli użytkownicy[]

Ciekawostki[]

  • Beebo i szaleństwo na nią w 1992 roku nawiązują do prawdziwej zabawki „Śmiejącego się Elmo”, na którego ogromny szał był w 1996 roku.
  • Głosu Beebo użyczył Ben Diskin.
Advertisement